Kategoriler
Genel

3 Ay Boyuca Ücretsiz)

18 – 70 yaş aralığında herkes için açıklama geldi: 3 ay boyunca ücretsiz olacak! Telefonu olanlar hemen bunu yapsın.Akbank ve Vodafone işbirliğiyle hazırlanan internet kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.  Buna göre özel çağrı kodu alarak Akbank Mobil üzerinden Akbank müşterisi olmayı seçenler 3 ay süresince armağan internet kazanacaklar

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olanlar ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olmak için müracaatte bulunanlar 3 ay süresince her ay için tam 10 GB internetin sahibi olabilecek.

Telefonlarınız Üzerinden Başvurabilirsiniz Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken çağrı kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabilirsiniz. Kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra diğer bir yere not etmeniz önemle rica olunur.Müşteri, çağrı kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma müracaatı yapması ardından, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması durumunda ya da şubeden tamamlanması durumunda Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması ardından gene armağan GB’lara hak kazanır.

Kampanya Koşul ve Detayları Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir. Kampanya yalnızca Akbank Mobil üzerinden uygulanan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir. Kampanyadan yalnızca bir kere yararlanılabilir. Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir. Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden ileri gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir. Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel çağrı kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir