Kategoriler
Genel

3 BURÇ

KÖŞEYİ DÖNECEKLER BU 3 BURÇTAN OLANLARA GÜZEL HABER

Bu burçlardan olanlar bu sene rahat edecekler.İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…Sevgili Koç, bugün ruhsallığının ve maneviyatının ön plana çıktığı bir gün olabilir. Biraz kendi kabuğuna çekilmek, iç dünyana dönmek isteyebilirsin. Sağlıkla alakalı bir grup gündemlerin var ise onlarla da ilgilenebilirsin. Akşam saatleri biraz zihinsel yorgunluğuna ya da sindirim sistemi hassasiyetlerine ilgi etmeni öneririm.


Sevgili Koç, bugün ruhsallığının ve maneviyatının ön plana çıktığı bir gün olabilir. Biraz kendi kabuğuna çekilmek, iç dünyana dönmek isteyebilirsin. Sağlıkla alakalı bir grup gündemlerin var ise onlarla da ilgilenebilirsin. Akşam saatleri biraz zihinsel yorgunluğuna ya da sindirim sistemi hassasiyetlerine ilgi etmeni öneririm. Venüs’ün Aslan’a geçmesiyle aşk hayatın, eğlence hayatın hareketleniyor. Motivasyonun, enerjin artıyor ve yaşamdan daha çok keyif alacağın günler başlıyor. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa, bugün gündeminde arkadaşların, sosyal çevren ve dostların var. Sevdiklerinle ve dostlarınla yardımlaşmaların, desteklerin, görüşmelerin ön plana çıkacağı bir gün seni bekliyor.

Sevgili İkizler, bugün senin gündeminde iş ve kariyer konuların yer alıyor. Akşamüstü, maddi konularınla alakalı finansal kaynak bulmakta bir destek görebilirsin. Akşam saatlerinde ise aile içi iletişime ilgi edersen iyi olur. Bazı anlaşmazlıklar olabilir. Venüs’ün Aslan’a geçmesi ile yakın çevrenle iletişimin, sosyalliğin, kardeşlerin ve yakın dostların ön plana çıkıyor. Önümüzdeki haftalar seyahatlerin artabilir. Sevgiyle kal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir