Kategoriler
Genel

3 Tarih Verdi.

Ünlü Astrolog Kassandra 3 Tarih Verdi… Ünlü Astrolog Kassandra Çok k-ötü şeyler olacak diyerek 3 tarih verdi. Çok kötü şeyler olacak diyerek 3 tarih verdi. Kassandra her şeyi anlattı Ünlü astrolog… 1 Mayıs itibari ile Jüpiter’in de Koç burcuna geçmesiyle birlikte, dünyada liderlerin ani gerilimlerine tanık olabiliriz.

30 EKİM’İ NOT ALIN Genellikle 30 Ekim’de başlayacak olan Mars Retro’su dünyada çok ciddi k-rizleri, siyasi anlaşmazlıkları, ça-tışmaları ve s-avaşları te-tikleyecek gibi duruyor. Mars m-ücadele, ş-iddet ve te-rör ile alakalıdır. 30 Ekim 2022-12 Ocak Ayı 2023 arasında İkizler burcunda olacak astrolog Kassandrasunda, siber s-aldırılar, hava sa-ldırıları, etkileşim ağlarının sınırlandırılabileceği vakitler olabileceğine işaret ediyor.

S-avaş’ta Rusya Ukrayna hem de çogu ülke zarar görecek Enflasyon yani yaşam pahalığı doruk yapacak. Besin fiyatları akaryakıt fiyatlarıyla yarışır duruma gelecek. Onun amacıyla bir an evvelce barış gelmesi gerekiyor.

Ama ben s-avaş 1-2 gün içersinde biter diyenler kadar iyimser değilim. İki liderde de geri ismim atacak ya da alttan alacak bir karakter sergilemiyor. Bu sebeble her 2 ülkeden de fazlaca insan hayatından olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir