Kategoriler
Genel

“A” harfi

Bunu daha önce duymadınız… İnsanların karakteri isminin hangi harfle başladığıyla doğru orantılı olduğu iddia ediliyor. İsimlerimizin baş harflerinin karakterimizi etkilediğini biliyor muydunuz? İsminiz hangi harfle başlıyorsa onun etkisi altında kalmış olduğumız ihtimali fazlaca güçlü. İşte o sonuçlar.A: Romantizm yerine tercihinizi mantık ve idrak etme kabiliyetinden yana kullanıyorsunuz. Aksiyonu, hareketi seviyorsunuz. Flört ve bekleme süreçleri size hitap etmiyor. Dobra tavırlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Eşinizin yakışıklı, özellikle fizyolojik yönden çok çekici olmasına örutubet verirsiniz. B: Duygusal yapılarıyla dikkat çeker. Romantik ortamlar, mum ışığında yemekler sizin için tasarlanmış. Sevginizi aksettirme mevzusunda kabiliyetiniz yüksek. Hediye almayı, eşiniz tarafınca ufak oyunlarla kışkırtılmayı çok seviyorsunuz. En umutsuz olaylarda dahi ümidini yitirmeyen, önsezileri güçlü kişilersiniz. C-Ç: Duygusal tarafınız ağır basıyor. Duyarlısınız ve flörtü çok seviyorsunuz. Güzel sanatlara olan ilginiz dikkat çekici boyutta, ek olarak oldukca sosyalsiniz. Her şey tamam fakat eşinizin her zaman yanınızda olmasını ve size tapmasını istiyorsunuz. Bu birazcık bencilce bir tavır değil mi? D: Zorluklara karşı kuvvetli, hırslı kişilikleri ifade eder. “İmkansız” sözcüğü sizin için bir şey ifade etmiyor. Aklına koyduğunu icra eden karakterinizin karşısında kimse fazla direnemiyor. Yardımsever, direnmeçı, kıskanç ve se-ksi kavramları ise sizi temsil ediyor.

E: Duygusal çekişmeleri, sevinç ve kederi aynı anda yaşayabilen yapınızla zor insan kategorisindesiniz. İş, dostlar, para, aile ve tüm dış etkenler sizi aniden altüst edebilir. Ruhsal karışıklığınıza rağmen s*eks isteğiniz kolay körelmiyor. Devamlı ilgiye ihtiyaç duyan bir yapınız var. F: Eşine düşkün, duygusal, sakin ve güvenli olan bu kişiler dışarıdan bakıldığında tam aksi bir izlenim uyandırır. İlk etapta gosteriş düşkünü şeklinde görünseniz de birazcık tanımadan sonrasında ne kadar duygusal ve romantik olduğunuzu hepimiz anlayacaktır. G: Memnun edilmesi zor, titiz ve hatta mükemmeliyetçi bir yapınız var. İnatçı ve özenti halleriniz ise olumsuz yönleriniz. Kendinizden üstün mevkideki, yüksek statü sahibi insanlarla süre geçirmeye bayılıyorsunuz. Erotizmin sınırlarını zorlamakta da üstünüze yok. H: Dingin ruh halinizin ardında devamlı arayış içinde olan biri var. Sizi bu sakin halinizden kurtarıp her yönden güçlendirecek birinin beklentisiyle yaşıyorsunuz. Bunun için elinizden geleni yapabilirsiniz. Sadece “amaca ulaşmak için her yol mubahtır” mantığı biraz acımasızca değil mi? I-İ: Sevmek değil sevilmek için can atan bir haliniz var. Bu cümleden de anlaşılacağı üzere önceliğiniz sevmek değil kendinizi sevdirmek. Duyarlı ve kırılgan oluşunuzun sebebi de bu. Her şeyi karşıdan beklemek yerine önce siz bir şeyler yapmayı deneseniz. Itimat sizin için her şeyden önemli, se’ks ise giderilmesi gereken bir ihtiyaçtan ibaret J: fiziksel enerjiniz çok yüksek. Her şeye rağmen kaybetmediğiniz bu enerjiyle karşı cinse meydan okuduğunuz söylenebilir. Kaprisli ve kıskanç taraflarınız ise olumsuz yönleriniz içinde yer alıyor. Romantizm duygularınız dozunda ancak sizin için önemli kısım karşı tarafı baştan çıkarma aşamaları. K: Çekingen ve alıngan görünümünüzün ardında duyarlı bir kişilik var. Şehvetli yönünüzü herkesten sır benzer biçimde saklıyorsunuz. Şehvet derken kontrolden çıkan bir profil gelmesin aklınıza… Aldatmak ve aldatılmaktan nefret ediyorsunuz. Ticarete yatkın, unvan sahibi ve başarıya ulaşmışsınız. Ketum ve ciddi görüntünüz yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. L: sanat içerikli yönü güçlü, kabiliyetli ve entelektüel kişilerdir. Pek çok yönde yakaladığınız başarı aşk de ilgilendiriyor oluyor. Sevilmekten önce sevmeyi amaç edinmişsiniz. Daha fazlasını elde edebilecek potansiyele sahipken bu denli bağlanmak hakkaten takdire şayan.

M: Duygusallığı epey yoğun yaşıyorsunuz. Genel itibariyle seviyenizi koruyorsunuz ancak bir ilişkiye başladığınızda tüm kimyanız değişiyor. Partnerinizi sürekli koruyup kollama gayretine giriyorsunuz. Peki, onun bu durumdan bunalacağını hesaba katıyor musunuz? Hayalleriniz ve fantezileriniz ise sizinle yaşamaya devam ediyor. Ticari becerileriniz çok çok fazla. Bir ihtimal bunun yüksek zekanızla bir bağlantısı vardır. N: Rutin haller, tekdüze bir yaşantı sizlik değil. Çevrenizdekiler sizi aklı selim ve üstün güçleri olan bir ilah şeklinde algılıyor. Haliyle bu algı boşuna değil, bir çok konuda yetenekli ve mükemmeliyetçisiniz. Maalesef bu yaklaşım sizi her vakit yalnızlığa sürüklüyor. Çünkü rağmenıza çıkanlar içinde denginizi bulmanız çok zor. O-Ö: Enerjiniz fazlasıyla yüksek, özellikle mevzu s’!eks olunca. İstek ve arzularınız bitmiyor fakat bunu sürekli dile getirme taraftarı da değilsiniz. Duygularınızı sürekli gizleme eğilimindesiniz. Dışa vurulamayan bu enerjiyi başka yönlere aksettirme çabanız da bundan dolayı. Para ve güç arzusu ise vazgeçemediğiniz iki unsur. P: Kendinden emin tavırlarınızla bulunduğunuz her ortamda dikkat çekiyorsunuz. Kendinize eşdeğer görememekten ötürü biriyle beraberlik yaşamanız da çok zorlaşıyor. İhtiyacınız ise sosyal çevre içerisinde önemli bir yer bulmak. Yakınınızdaki kişileri seçerken ince eleyip sık dokumanız da bundan dolayı. Parlak zeka ve kriterlerinize sahip olmayan kişiler statünüzü zedeleyebilir. R: hayatınızda kendiniz gibi birine ihtiyaç duyuyorsunuz. Güzelliğe önem verirsiniz ancak zeka ve entelektüel kişilikler size daha çok hitap eder. Güzellik sizin için önemli bir kriter olmayabilir fakat bu cinselliği önemsiz kılmıyor. Tereddütleri ve karar vermedeki zorlukları bir kenara koyma vakti geldi de geçmiyor mu? S-Ş: Hayalperest yönünüz fazlasıyla kuvvetli. Konuşmaktan büyük zevk duyuyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler özellikle de eşiniz dinlemeyi sevmeli. Bununla beraber aşırı mevzuşkan insanlar sizi fazlasıyla bunaltıyor. Plancı, mevzuşmacı kişiliğinizle orantılı olarak flört etmeye bayılıyorsunuz. Hatta flört, cinsellik ve daha bir çok şeyden de can alıcı bir süreç. Bu arayışınızı doğru kişiyi bulduğunuzda bittiracaksınız. T: romantik ve aşka düşkünsünüz. Bununla birlikte duygularınızı açmakta zorluk çeken bir yapınız var. Bu da sizi flört için ideal kılıyor. Duygusal yönünüz sizi aşkta aşırı hassas yapıyor ve kırılgan hale geliyorsunuz. Ancak ayaklarınız yere sağlam bastığında hepimiz sizden korkmalı.

U-Ü: Durgun ve işleri ağırdan alan bir profiliniz var. Aşık olduğunuzda ayaklarınız yere sağlam basar. Aksine yalnızlığınızda uçarı ve aşka aşık bir hal alırsınız. Yaşamınızı seveceğiniz kişiyi aramakla geçirirsiniz. Sevgilinizi her şeyin üstünde meblağ, baş tacı yaparsınız. V: İçe dönük ve umursamaz hallerin insanısınız . Esrarengiz insanlar sizi büyüler, arkasından sürükler. Yaşta büyük veya küçüklerle ilgilenir, bu sebeple tehlikeli sularda yüzersiniz. Özgürlük ve coşku arayışınız hiç bitmez. Y: Açık sözlü ve çekici bir insansınız. Geçmişi unutmuyor, iyi ve kötü anılarınızla birlikte yaşıyorsunuz. Bu da sizi kuvvetli ve güçlü bir insan yapıyor. Se’-x sizin için önemli fakat maddiyat daha önemli. Denginizi bulmanız biraz zor fakat olanaksız değil. Z: duyarlı, samimi, hayalperest bununla beraber bilimsel yönden başarılı ve bilimsel nitelikli yönden başarılı kişilerdir. Hayatında acı tecrübeleri vardır. çünkü başı dertte olan kişiler için bulunmaz kurtarıcıdır. Sırlarını açmaktan, paylaşımda bulunmaktan pek hoşlanmazlar. Cinselliği hepimiz kadar seviyorsunuz. Birlikteliği düşünmeseniz bile eninde sonunda evleneceksiniz, çünkü ihtiyacınız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir