Kategoriler
Genel

AÇIĞA ALINDI

Türkiye’de A’skerler p’olisler ş’ehit edilirken hiçbir grev hiçbir protesto yapılmıyor ama bir doktore en küçük bişey olduğunda anında bütün doktorler iş bırakıyor ve halkı mağdur ediyorlar Devlet Bahçelininde dediği gibi anında Türk Tabipler birliği kapatılmalıdır 2 doktor bir skandala imza attı

Türkiye’de A’skerler p’olisler ş’ehit edilirken hiçbir grev hiçbir protesto yapılmıyor ama bir doktore en küçük bişey olduğunda anında bütün doktorler iş bırakıyor ve halkı mağdur ediyorlar Devlet Bahçelininde dediği gibi anında Türk Tabipler birliği kapatılmalıdır 2 doktor bir skandala imza attı sırtlarından para kazandığı hastalarına akıl almaz şekilde aşşalayıcı şeyler paylaştılar

DOKTOR HASTASINI TER TEZEK KOKUYOR DİYE KÖTÜLEDİ
O’rdu’da, sosyal medya hesaplarından vazife gerçekleştirdikleri ilçelerdeki vatandaşlar ile ilgili çirkin paylaşımlarda tespit edilen doktorler açığa alınırken, haklarında ise idari tahkîkat başlatıldı.

Gürgentepe Devlet Hastanesi’nde vazife yapan pratisyen doktor U.G., sosyal medya hesabından ilçedeki hastalar ile ilgili çirkin ve küfürlü paylaşımda bulundu.

HAKLARINDA İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

U.G. adlı doktorin paylaşımına, Gölköy Devlet Hastanesi’nde vazife yapan bir diğer pratisyen doktor S.G. de yorum yaparak, çirkin bir şekilde yanıt verdi.
İlçelerde vazife yapan doktorlerın bu yazışmaları sosyal medya kullanıcıları yönünden reaksiyonlara niçin olurken, O’rdu İl Sağlık Müdürlüğü yönünden U.G. ile S.G. ile ilgili idari tahkîkat başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir