Kategoriler
Genel

açıklama geldi..

Geçtiğimiz ay trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses arabadan çıkarılırken çarşafla kapatılıp öyle çıkarılmıştı. Çarşafın ise gizemi ortaya çıktı. Meğerse tatlıses araba da sevgilisi olduğu iddiası ortaya atıldı.Tamamı konuşulurken beklenen izahat geldi. İbrahim Tatlıses’in kendisinden 49 yaş minik 21 yaşındaki Berka Gül isminde bir kızla aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba benzer biçimde düşmüştü. Bodrum’daki kaza anında Tatlıses’in yanında olan beyaz çarşafla üstü örtülen kişinin Berka Gül’ün olduğu ortaya çıktı.


Tatlıses’in asistanı Şule Yazar , Berka sevgilisi değil , yemek yemesinde yardımcı asistan demişti. Ama Berka’nın profilde “İ♥️” ayrıntıları dikkat çekti


İbrahim Tatlıses’in asistanı Şule Yazar ; “Berka, İbrahim Tatlıses’in sevgilisi değil asistanı. Yemek yemesinde yardımcı oluyor… Benim yerime onu görevlendirmiştik” açıklamasında bulundu.


Tatlıses’in asistanı açıklamanın devamında “Berka çok genç bir kız, hukuk öğrencisi, böyle anılması çok doğru değil. Her İbrahim Bey’in yanında görünen kadın sevgilisi benzer biçimde anılması hepimizi rahatsız ediyor” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir