Kategoriler
Genel

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı Survivor yarışmacısı Batuhan’a acımadı. Sıfır araba ucuza bakın neden! Programın bitişinin hemen ardından eski oyuncular hakkında açıklanırken Batuhan Karacakaya ve Acun Medya arasında yaşanan olaylardan ağzını açıktı bıraktı. Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya’nın annesi arasında yaşanan gerginlik hat safhaya tırmandı! Survivor All Star 2022 yarışmasında büyük umutlarla mücadelesine devam eden Batuhan Karacaya, yarı finalde 3. olarak uygulamaa veda etmişti.

Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya’nın annesi arasında yaşanan gerginlik hat safhaya tırmandı! Survivor All Star 2022 yarışmasında büyük umutlarla mücadelesine devam eden Batuhan Karacaya, yarı finalde 3. olarak uygulamaa veda etmişti. Bunun üstüne oğlunun 3. olmasına çok kızan Gülhayat Karacaya, Twitter hesabı üzerinden, ‘’Hakkımız yendi! Oğlum 10 gündür hak dediği için bizim hakkımız yendi!’’ ifadelerini kullandı. Bunun üstüne Survivor Ekstra uygulamaına katılan Acun Ilıcalı, ‘’Herkes haddini bilecek. Kimse bizim namusumuza dil uzatamaz. Eğer uzatırsa cezasını da çekmek mecburiyetinde kalır!’’ açıklamalarında bulundu.

Bu sözlerden sonra Gülhayat Karacaya ve Acun Ilıcalı arasında savaşın kızıştığı görülürken milyonlarca magazin sever, tartışmanın nasıl ilerlemelere sahne olacağını dört gözle beklemeye başladı. Acun Medya Batuhan Karacakaya’nın kazandığı arabayı geri aldı! Şimdilerde Acun Medya ve Karacakaya ailesi arasında yaşanan stres doruk noktalara çıkarken magazin dünyası bir gelişmeyle daha sarsıldı.

Sosyal medyada meydana atılan haberlere göre Batuhan Karacakaya’nın Nisa Bölükbaşı ile finale kaldığı oyundan kazandığı 2 milyon kiralık araç, Acun Medya yönünden geri alındı.Bu hale neden olarak Survivor Batuhan’ın uygulama ile alakalı iftiralar attığı ve Acun Ilıcalı ile alakalı kötü yorumlarda olduğu iddiaaları gösterildi. Şimdilerde milyonlarca kişi, iki taraftan da ileriki net haberleri merakla beklemeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir