Kategoriler
Genel

Acun Ilıcalı

Survivor 2022 All-Star’ın finali ardından sular bir türlü durulmuyor… Adem Kılıççı ve Nisa Bölükbaşı’nın oturduğu final koltuğundan zaferle ayrılan doğrultu Nisa Bölükbaşı olmuştu. Büyük bir hayran kitlesinde sahip olan Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu ise evvel Batuhan Karacakaya’nın şimdi de Adem Kılıççı’nın yaptığı iddia edilen hamleyle gölgelendi.

Sonucu merakla beklenilen Survivor 2022 All-Star’ın şampiyonu evvelki akşam belli oldu. Survivor, 12 sene aradan sonra bir bayan şampiyon çıkardı.. Büyük bir takipçi kitlesi bulunduğu bilenen ve Acun Ilıcalı’nın ‘her vakit herkesten daha çok oy aldı’ dediği Nisa Bölükbaşı Survivor 2022 All-Star’ın şampiyonu olarak, Survivor tarihinin ikinci bayan şampiyonu oldu..

ACUN ILICALI’YI SİLDİ Mİ? Diman Arcana isimli bir Instagram haber sayfasının iddiasına göre; Survivor All Star’ı 2. olarak tamamlayan Adem Kılıçcı Acun Ilıcalı’yı hemen sildi. . İddiaya göre; Dün akşam yayınlanan finalde Nisa’nın şampiyonluğunun yanısıra yarışmayı 2. olarak tamamlayan Adem Kılıçcı, yarışmadan çıkar çıkmaz Instagram hesabından Acun Ilıcalı’yı takipten çıktı.. Ancak pek çok sosyal medya kullanıcısı Adem Kılıççı’nın esasen Acun Ilıcalı’yı takip etmediğini bu yüzden silme gibi bi durumun söz hususu olmayacağını savundu. Konu ile ilgili doğrultulardan bir açıklama da şimdilik gelmedi..

Parkurda dizisinden sakatlanan Adem zor anlar yaşıyor. Adem, “Çok kötü düştüm dizimin üzerine” açıklamasında bulunuyor.. Adem Kılıçcı’nın bu sözleri ardından Nil isimli nişanlısının kim bulunduğu merak hususu oldu. Çok geçmeden de Adem Kılıçcı’nın kalbini çalan bayan meydana çıktı. İşte Adem Kılıçcı’nın nişanlısı Nil Şenver…. Nil Şenver İstanbul’da yaşamaktadır.. Bal Kaymak isminde bir atı bulunduğu biliniyor ve ikilinin Bal Kaymak ile fotoğrafları yer alıyor.. Sosyal medya kullanıcıları Adem Kılıçcı’nın nişanlısının güzelliğine hayran kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir