Kategoriler
Genel

ADAY OLACAK MI AÇIKLADI

ABB Basın Danışmanı Volkan Gültekin, Başkan Mansur Yavaş‘ın İYİ Partili kurmaylar ile cumhurbaşkanı adaylığı amacıyla görüşme gerçekleştirdiği savına yönelik bildirimde bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Basın Danışmanı Volkan Gültekin, Başkan Mansur Yavaş‘ın İYİ Partili kurmaylar ile cumhurbaşkanı adaylığı amacıyla görüşme gerçekleştirdiği savına yönelik, “Bu husus ile alakalı hiçbir şahıs ya da grupla görüşme gerçekleştirilmemiştir. Gündemimiz yalnızca Ankara halkına daha iyi hizmet etmekten oluşmaktadır.” açıklamalarında bulundu.

Gazeteci İsmail Saymaz, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile İYİ Partili bir kurul arasında “cumhurbaşkanı adaylığı” amacıyla görüşme gerçekleştirildiği tarafında bir makale kaleme alması üstüne bir çok kesim arasında bir anda hadise olmuştu. Gazeteci İsmail Saymaz, ardından ise bu iddiayı “Hatırı sayılır insanlar” olarak tekrar yazdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Basın Yayın Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin sosyal medya hesabından hususyla alakalı açıklama yaptı.

İddiaların gerçeği yansıtmadığını bildiren Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Basın Danışmanı Volkan Gültekin, “Bir haber kaynağının gazeteci Sayın İsmail Saymaz’a Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın cumhurbaşkanı adaylığı ile alakalı yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu husus ile alakalı hiçbir şahıs ya da grupla görüşme gerçekleştirilmemiştir. Gündemimiz yalnızca Ankara halkına daha iyi hizmet etmekten oluşmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir