Kategoriler
Genel

Aday olacak!

BAKIN HANGİ PARTİDEN MİLLETVEKİLİ OLUYOR
Yaptığı açıklamalarla sık sık konuşulan Hakan Ural geçtiğimiz gün Süleyman Soylu’yu programına konuk etmişti. Ural’ın milletvekili adayı olacağı iddia edildi.

Ak Parti’ye olan yakınlığıyla bilinen Hakan Ural sık sık bunu söylüyordu. Dönem dönem açıklamaları yüzünden insanlardan sert eleştiriler alan Ural bunları umursamıyor ve doğru bildiği yolundan asla şaşmıyordu. Dün, ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu davet eden Ural ile ilgili bomba bir itiraf ortaya atıldı.Hakan Ural hakkında ortaya atılan iddia kısa sürede gündem oldu.

AKP’li olduğunu her fırsatta dile getiren Ural “Ben, Cumhurbaşkanı’nı sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var” demişti. Kendisine gelen eleştirilere kızan Ural sosyal medya hesabından “Rengim şeklim belli demeye çalışmam derim hayatım boyunca göründüğüm gibi içi dışı bir adam oldum ülkeye bu kadar hizmeti olmuş halkın oyları tercihi ile seçilmiş cumhurbaşkanını sevip sayıyorum diye ne anam kalıyor ne avradım ne gelmişim ne geçmişim” demişti Herkese karşı gelen ve linçlenen Ural hakkında bir iddia ortaya atıldı.

 

Bir Twitter kullanıcısı Hakan Ural’ın Milletvekili adayı olacağını iddia etti. iddialra göre ünlü sunucu Hakan Ural MHP’den aday olacak Bu iddia kısa sürede sosyal medyayı karıştırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir