Kategoriler
Genel

ADAYI BAKIN KİM

Ümit Özdağ cumhurbaşkanı adayını açıkladı… Özdağ, Zafer Partisi olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı göreve çağırdıklarını duyurdu. Özdağ, “Bundan sonra karar Mansur Yavaş’ındır” dedi. Eğer Yavaş vazifeyi kabul etmezse, Türkiye’nin Atatürkçü, vatansever bir aday bulacağını söyledi.

YAVAŞ CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

Ankara Büyükşehir Belediyesi sözcüsü, dün Yavaş’ın adı gündeme geldiğinde açıklama yapmış, adaylık iddialarını yalanlamıştı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Twitter hesabından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için kritik bir açıklama yaptı. Yavaş’ın adaylığı hakkında çıkan haberlerin spekülatif olduğunu belirten Gültekin, ABB’nin haberler ile ilgisinin olmadığını bildirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde Başkanımız Sn. Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında spekülatif haberler yer almaktadır. Bu haberlerle hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir