Kategoriler
Genel

AKREP NALAN

Hay’atını kay’beden Akrep Nalan’ın son mesajı şok etti
Akrep Nalan’ın ö’lüm haberi sanat camiasını ya’sa boğdu. Bir süredir sağlık sorunları yaşam sürdüren; ‘Akrep Nalan’ olarak tanınmış Füsun Nalan Açın’ın sosyal medyada yaptığı son paylaşımı meydana çıktı.

Bir süredir sağlık sorunları yaşam sürdüren ve ö’lüm haberi herkesi ya’sa boğan ‘Akrep Nalan’ olarak tanınmış Füsun Nalan Açın’ın sosyal medyada yaptığı son paylaşımı meydana çıktı.

67 yaşındaki Akrep Nalan’ın, şahsi sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda, çektiği rahatsızlıklar ve a’cıları tek tek anlattığı, ‘Geliyor gelmekte olan’ diyerek ö’lümünün geldiğini hissettiği meydana çıktı.

Akrep Nalan’ın, Facebook hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında “Yine delik deşik kollar. Yine bulunamayan damar yolları. Yine yarım yamalak alınan nefesler. Ciğerler su toplamış buzlanma da varmış. Gözlerde sarı nokta. Kulaklarda işitme kay’bı. Bağırsaklar kilitlenmiş sorun var. Dayanılmaz kas ağ’rıları. Ayak bileklerim ayak parmaklarıma k’an göndermiyor. Neticede sevgili dostlarım; geliyor gelmekte olan” dediği belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.