Kategoriler
Genel

ALİŞAN BUSE

Alişan ve Buse Varol’dan baş karıştıran paylaşım! Boşanma iddiaları al’evlendi.

Alişan ve Buse Varol’un ayrılık iddiaları tekrar güçlendi. İkilinin paylaşımlarında birbirlerine yer vermemesi dikkatlerden kaçmadı…
Alişan ve Buse Varol’un evliliklerinin üstünde gezinen kara bulutlar bir türlü dağılmadı.

İkili, ayrılık iddialarını reddetse de son paylaşımları esen soğuk rüzgarı milyonlara yansıttı. Kızları Eliz’in doğum günü amacıyla Instagram’da paylaşım yapan çift, birbirlerine yer vermediler. Alişan’ın paylaşımlarında eşi Buse Varol yoktu, Varol’un paylaşımlarında ise Alişan pek görünmüyordu. Alişan, son paylaşımlarında koronavirüs namacıylaiyle hay’atını kay’beden kardeşi Selçuk Tektaş’ın çocukları ve eşiyle pozlarını paylaştı. Buse Varol’un Alişan’ın fotoğraflarında yer almaması kimsenin dikkatinden kaçmadı.


”BUSE VAROL VE ALİŞAN’IN ARALARI MI BOZ’UK?”
Hem Buse Varol’un hem de Alişan’ın fotoğraflarına yorum yağdı. Birçok takipçi, “Eşi namacıyla resimde yok”, “Ayrılık çanları mı?”, “Araları mı bo’zuk”, “Buse’nin partisinde Alişan ve ailesi yok” yazdı.

Buse Varol’un paylaşımlarına da benzer yorumlar gelir iken çoğunluklu olarak “Alişan nerede?” yorumları bulunuyordu. İkilinin daha evvel de ayrılacakları konuşulmuş yalnız Alişan bu iddiaları yalanlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.