Kategoriler
Genel

ALTIN DOLAR

altın dolar
Erdoğandan dolara büyük atılım.. Erdoğandan dolara 2. atılım..Erdoğandan dolara 2. o’perasyon geliyor..

Bu tarihe ilgi edin! Dolar kurunda yaşanan sert yükselişi spekülatif bir atak olarak değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu..Doların Belini Kıracak Operasyonu Hazırlığı..Dolar 8 TL aniden düşebilir..
altın dolar


Erdoğandan dolara büyük atılım.. Erdoğandan dolara 2. atılım..Erdoğandan dolara 2. operasyon geliyor..

Altın ve Doları olanlar bu tarihe ilgi Yeni atılım geliyor Dolar kurunda yaşanan sert yükselişi spekülatif bir atak olarak değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan TL’ye yoğun hücum bulunduğunu söyleyerek Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabını açıklamış ve vatandaşlara destek davetinde bulunmuştu.
altın dolar
Erdoğandan dolara büyük atılım.. Erdoğandan dolara 2. atılım..Erdoğandan dolara 2. o’perasyon geliyor..

21 Aralık tarihinde kabine toplantısı ardından oluşturulan açıklama ile dolar kuru sert bir şekilde çakılmış, 7 TL aniden değer kaybederek tarihi bir kayba imza atmıştı. Bu amaçla bu ilerleme finans tarihine 21 Aralık O’perasyonu olarak kaydedilmişti.

 

İSLAM MEMİŞ SON DAKİKA DOLAR YORUMU: MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI SONRASI DOLAR NE OLUR?
Erdoğandan dolara büyük atılım.. Erdoğandan dolara 2. atılım..Erdoğandan dolara 2. o’perasyon geliyor..

Altın ve Para Piyasaları Eksperi İslam Memiş yapmış bulunduğu açıklamasında TCMB Mayıs toplantısını işaret ederek “TCMB bir araya girmek yapılabilir ya da gözlemleyebilir. Benim tahminim yine 16 üstüne çıkması ve Haziran ayında yeni atılımlerle kısa vadeli bir baskılanma bekliyorum” diyerek doların bu karar ardından düşüşe geçebileceğini belirtti.

 

Başarılı kur tahminleri ile ismini duyuran ekonomist Remzi Özdemir yapmış bulunduğu açıklamasında “Benim aldığım duyumlar ve birebir yaptığım görüşmeler bu ay olmasa bile muhakkak bir ileri ayda 1000 baz puan faiz artırımı gerçekleştireceği yönünde. 1000 puanlık faiz artırımı amacıyla bütün planlar hazır. Sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayı kaldı. Sav’aş bahane edilerek faiz arttırılacak. Sonuç olarak dolar düşecek” diyerek Nisan’da olmasa da Mayıs ayında o’perasyon yapılacağını iddia etmişti. Gözler Mayıs ayı faiz kararına çevrildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir