Kategoriler
Genel

ARDA TURAN

Arda Turan dep’remi! Galatasaray’da yer yerinden oynadı…
Arda Turan’ın Galatasaray’daki geleceği amacıyla karar verildi. Sarı-kırmızılılarda Domenec Torrent’in ileriki planlamasında düşünmediği ve senelik 8 milyon TL kazanan Arda Turan ile sezon sonu yolların ayrılacağı öne sürüldü.


Galatasaray’da gündemden bir türlü düşmeyen Arda Turan’ın geleceği belli oldu. Sarı-kırmızılılarda teknik direktör Domenec Torrent’in de gözden çıkardığı Arda Turan ile sezon sonu yolların ayrılacağı iddia edildi.

ARDA TURAN’IN BİLETİ K’ESİLDİ
Sabah’ın haberine göre; Başkan Burak Elmas, sportif direktör Sensibile ve teknik direktör Domenec Torrent, yeni sezon planlamasında 55 milyon euroyu bulan bütçeyi 40 milyon euro oranına indirmeye çalışacak. Sarı-kırmızılılarda son zaman sık sık münakaşa hususu olan Arda Turan ile de yollar ayrılacak.

ARDA TURAN, YILLIK 8 MİLYON TL KAZANIYOR
Sarı-kırmızılıların 2020’nin yaz aylarında Barcelona’dan bedelsiz olarak kadrosuna kattığı 35 yaşındaki deneyimli oyuncu, Galatasaray’da senelik 8 milyon TL kazanıyor.

GALATASARAY KARNESİ

Arda Turan, bu sezon sarı-kırmızılı forma ile 9 resmi maçın 2’sinde ilk 11’de yer aldı. Turan, bu karşılaşmalarda takımına sadece 1 asistle katkıda bulunabildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir