Kategoriler
Genel

ayağa kalktı

Milliyetçi’liğiyle çoğu insan tarafından takdirle karşılanan CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Van’da vatandaş ve esnafla sohbet etti. Ziyaret sırasında, Yavaş’a oy veren milliyetçi seçmenleri üzecek bir diyalog yaşandı. Sözde “Ülkücü” diye parlatılan Yavaş, bir vatandaşın, “Selahattin Demirtaş’ı istiyoruz” demesi üzerine, “İnşallah” cevabını verdi.CHP’li belediye başkanları dün Van’da esnaf ziyaretinde bulundu. CHP Belediye Başkanları Çalıştayı’na katılmak üzere kente gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, merkez İpekyolu ilçesindeki Cumhuriyet Caddesi’nde ayrı ayrı esnaf ziyareti yaptı.

Sözde Milliyetçi diye parlatılan CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Van’da vatandaş ve esnafla sohbet etti. Ziyaret sırasında, Yavaş’a oy veren milliyetçi seçmenleri üzecek bir diyalog yaşandı. Sözde “Ülkücü” diye parlatılan Yavaş, bir vatandaşın, “Selahattin Demirtaş’ı istiyoruz” demesi üzerine, “İnşallah” cevabını verdi.

CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Van’da vatandaş ve esnafla sohbet etti. Ziyaret sırasında, Yavaş’a oy veren milliyetçi seçmenleri üzecek bir diyalog yaşandı. Sözde “Ülkücü” diye parlatılan Yavaş, bir vatandaşın, “Selahattin Demirtaş’ı istiyoruz” demesi üzerine, “İnşallah” cevabını verdi.

CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ziyaret sırasında, Yavaş’a oy veren milliyetçi seçmenleri üzecek bir diyalog yaşandı. “Ülkücü’lerin sevdiği Yavaş, bir vatandaşın, “Selahattin Demirtaş’ı istiyoruz” demesi üzerine, “İnşallah” cevabını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.