Kategoriler
Genel

Ayşe bin pişman..

Müge Anlı Tatlı Sert programında gün geçmesin ki ilginç insanı d’eh’şete düşüren vakalar yaşanmasın. Bunlardan biri ise evli adama kaçan Ayşe Bağcı…Ayşe Bağcını Yayında anlattıkları akıllara durgunluk veren cinstendi.Müge Anlı ile Tatlı Sert programında evli muavinle aşk yaşayan Ayşe Bağcı izleyenleri şaşırttı. Ailesinin canlı yayında dönmesi için yalvardığı Ayşe, canlı yayına katılıp evli aşkına dönmeyeceğini söylemiş oldu.24 yaşlarında üniversite 3. Derslik öğrencisi olan Ayşe Bağcı Konya’nın Çumra ilçesinde ailesiyle birlikte yaşıyordu. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde İlahiyat Bölümü okuyan Ayşe Bağcı, ailesinin yanına dönmek için binmiş olduğu otobüste Mücahit adlı kişi ile kaçtı. Bunun üzerine Ayşe Bağcı ve Mücahit’e ulaşan Müge Anlı vakaı taraflardan dinledi.

“YILDIRIM AŞKINA TUTULDUK”
Samsun’a yolculuk esnasında yıldırım aşkı yaşadıklarını iddia eden ikiliden Mücahit şu sözleri söyledi; “Ayşe koltuğunu yatırırken düşüyorum korkusuyla elimi tuttu. O sırada bakıştık yıldırım aşkına tutulduk. Numaralarımızı aldık. Evli biriyim bir tane çocuğum var. Ayşe benim çocuğumu kabul etti” dedi.

“BANA UYGUNSUZ TEKLİFTE bulundu”
Ayşe Bağcı’nın anne ve babası kızlarının evlilik düşünmediği ve Mücahit adlı şahsın kızlarını üç harflilerle kandırdığını ileri sürdü. Ayşe Bağcı ile irtibata geçen ve ekip gönderip genç kızı programa çağrı eden Müge Anlı Ayşe Bağcı’yı ikna etti. Ayşe, ailesiyle canlı yayında Mücahit’e dönmeyeceğini söyledi. 18 gündür Mücahit’le yaşayan genç kız sevgilisinden şiddet görmüş olduğunü ve uygunsuz teklif almış olduğunı söylemiş oldu.

BİRÇOK KADINI TACİZ ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI
Mücahit’in aynı yolla biroldukça kişiyi kandırdığı ortaya çıktı. Canlı yayına telefonla bağlanan adını vermek istemeyen bir kişi ise, muavinin evli ve çocuklu kadını rahatsızlık ettiğini söyledi. Haftaiçi her gün Atv ekranlarında izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı gündüz kuşağının en çok izlenen programı olmaya devam ediyor. Evli muavinle aşk yaşayan Ayşe Bağcı vakaı ise izleyenler tarafından merak konusu olmuştu. Ailesinin bulmaya geldiği Ayşe, programa katılmaya ikna oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.