Kategoriler
Genel

BABASI BAKIN KİM ÇIKTI

Hani bekleyecektin’, ‘Telefonun başında’ ve ‘Ağlamak Yok Yüreğim’ şarkılarıyla hafızalara kazınan Hakan Altun’un babası da kendisi kadar ünlüymüş.Kanal D’de yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı ile ekranlara geri dönen Hakan Altun, sık sık gündeme geliyor.

Son olarak oyuncu Gonca Vuslateri’yle aşk yaşayan Hakan Altun müzmin bekar olarak anılıyor. 50 yaşındaki şarkıcının özel hayatı, hayranları tarafından merak ediliyor. Hakan Altun’un ailesine dair bir detay herkesi şaşırttı. Altun’un babası da kendisi kadar ünlü çıktı.Hakan Altun’un babası eski futbolcu Arap Hasan lakaplı Hasan Altun’dur. Hasan Altun 4 yıl önce 2017 yılında hayatını kaybetmişti.

Doğma büyüme Vefa’lı olan, Vefa sporda futbol oynayan 76 yaşında yaşlılığa bağlı yaşamını yitiren Hasan Altun son yolculuğuna Fatih camisinden uğurlanmıştı.

Futboldaki performansıyla gönüllerde taht kuran Hasan Altun’un cenaze törenine çok sayıda ünlü isim de katılmıştı.Hakan Altun her fırsatta ailesine olan düşkünlüğünü dile getiriyor.Rakiplerinin yerini tutmadı, o dizi de final yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir