Kategoriler
Genel

BAKIN KİMMİŞ

Türk sinemasının usta isimlerinden Cüneyt Arkın’ın gündemden uzakta yaşayan kızı yıllar sonra ortaya çıktı. Cüneyt Arkın’ın kızı yıllar sonra ortaya çıktı! İşte son hali! Türk sinemasının usta isimlerinden Cüneyt Arkın’ın gündemden uzakta yaşayan kızı yıllar sonra ortaya çıktı. Son olarak çok küçük yaşlarda görülen ve şimdilerde bir kızı olan son hali görenleri şaşırtıyor. Cüneyt Arkın’ın kızı Filiz Canlı yıllar sonra ortaya çıktı!

İşte son hali! Türk sinemasının usta isimlerinden Cüneyt Arkın’ın gündemden uzakta yaşayan kızı Filiz Canlı, yıllar sonra ortaya çıktı. Son olarak çok küçük yaşlarda görülen ve şimdilerde bir kızı olan Filiz Canlı’nın son hali görenleri şaşırtıyor.

Türk sinemasının usta isimlerinden Cüneyt Arkın’ın 2 oğlu ve 1 kızı bulunuyor. Oğullarının ablası olan kızı Filiz, kardeşlerine nazaran gündemden uzak bir hayat sürüyor. Arkın’ın ilk evliliğinden olan Filiz Canlı, son haliyle de oldukça merak konusu. Son olarak çok küçük yaşlarda görülen ve şimdilerde bir kızı olan Filiz Canlı’nın son hali görenleri şaşırtıyor.

Emlak işleriyle uğraşan ve 53 yaşında olan Filiz Canlı’nın babasına olan benzerliği oldukça dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir