Kategoriler
Genel

BAKIN NE YAPTI

Avcılar’da kızına u’yuşturucu madde satan şahsın mesajını ele yaşamış baba, ş’üpheliyi döverek karakola götürdü. Yaşanmış olan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Vaka, dün öğle saatlerinde Avcılar Merkez Mahallesinde ortaya geldi. İddiaya nazaran, Oğuzhan İ. Adlı baba, bir süredir kızının hareketlerinden şüphelenerek takibe aldı.


Kızının mesajlaştığını gören baba elinden telefonu alarak mesajları okumaya başladı. Baba bir kişinin kızına u’yuşturucu madde sattığını öğrenince şoke oldu. Oğuzhan İ. şüpheli ile mesajlaşmaya başladı. Bağcılar’dan motorla gelen şüpheli amacıyla baba apartmanın aşağısında pusu kurdu. Çevrede motorla tur atan şüphelinin arkasından yaklaşan baba, bir anda motordan düşürerek d’övmeye başladı. Çevredeki yurttaşlarda hali görüp şüpheliyi d’övmeye başladı.

D’ÖVEREK KARAKOLA GÖTÜRDÜ

Sinirden deliye dönen baba, bütün cadde süresince ş’üpheliyi d’överek karakola sürükledi. Çevredeki yurttaşlar otomobil ile destek olarak şahsı karakola götürdüler. Cadde üstünde esnaf olan Yıldız Erden, ise o anları anlattı. Erden, “Adam kızının telefonunda, başkasının ona u’yuşturucu sattığını yakalıyor.

Şahıs kıza ileti atıyor ‘Kaç adet getireyim?’ diye. Kızın babası da ’10 adet getir’ diye bildiri yazıyor. Adam, kişiye buranın adresini veriyor.

U’yuşturucu satan çocuk Bağcılar’dan buraya geliyor. Motorla birkaç tur atıyor. O sırada adam telefonla konuşurken karşı karşıya geliyorlar. Derhal yakalıyor çocuğu, ayağından sürükleyerek gdolayıyor. Tekme tokat çocuğu dö’vüyor. Buradaki esnaflar da çocuğu d’övüyor. Adam polisi beklemeden, çocuğu döve döve karakola doğru götürdü” dedi.

T’ACİZ VE U’YUŞTURUCUYA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK”

Mahallede sakini Ahmet Bingöl, “Benim de kız çocuğum var. Rahatsız etme ve u’yuşturucuya tahammülümüz yok. Kızın babası ile beraber, p’olis kardeşlerimiz gelmeden d’övdük” dedi. Yaşananları evinden görünce aşağıya indiğini ifade eden Yıldız Erden ise, “Hepimizin çocuğu var. İyi etmiş, eline sıhhat, hem de az bile yaptı. Hırsızlık yapanlar, t’acizde bulunanlar, u’yuşturucu satanlar birkaç saat gözaltında tutulduktan ardından bırakılıyor. Onlar da bunu biliyor, rahat davranıyor. Bunlara bizim c’eza vermemiz gerek” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir