Kategoriler
Genel

BAKIN NEDEN

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında korku dolu anlar yaşandı. Ünlü sunucu Müge Anlı canlı yayında bir anda fenalaştı. Milyonları korkutan Müge Anlı’nın yardımına ekipler koştu. Canlı yayına kısa süre ara verildi. Herkes Müge Anlı’nın sağlık durumunu konuşuyor. Anlı’nın fenalaşmasının sebebi ortaya çıktı. Peki sağlık durumu nasıl? İşte detaylar…

Korkutan haber
ATV ekranların sabah kuşağında reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün korku dolu anlar yaşandı. Daha fazla dayanamadı DJ Gezgin cinayetini işleyen Müge Anlı, stüdyoda yaşananlara daha fazla dayanamadı. DJ Gezgin cinayeti Kayıp kişiler ve cinayetleri konu alan Müge Anlı’da Fatma Hanım, herkesi çileden çıkardı. Sözleri ağızları açık bıraktı. Müge Anlı fenalaştı Bugün yayınlanan canlı yayında Müge Anlı, daha fazla dayanamayıp fenalaştı. Bir anda yere yığıldı.

Canlı yayın durduruldu Durumu fark eden ekipler acilen Müge Anlı’nın yanına koştu. Canlı yayın kısa süreliğine durduruldu. Sağlık durumu Daha sonra yayına devam eden Müge Anlı’nın sağlık durumunun iyi olduğu söylendi. Bu durum sevenlerini korkuttu. Fenalaşma sebebi Müge Anlı’nın bir anda fenalaşmasının sebebinin ise migren olduğu söylendi. Olanlardan sonra migreni tutan Müge Anlı fenalaştı.

Tepki geldi

Sosyal medya kullanıcıları Fatma Hanım’ın herkesi çileden çıkardığını Müge Anlı’nın fenalaşmasına sebep olduğunu öne sürerek tepki gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir