Kategoriler
Genel

BAŞKAN ERDOĞAN

Başkan Erdoğan’dan teş’kilata talimat: Yaptıklarımızı duymayanlara duyurun
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Tabii birileri çoğu şey söyleyebilir, ama biz çalışmamıza, gayretimize bakacağız ve çok daha büyük bir gayretle önümüzdeki 16 ayı fırsata dönüştüreceğiz. Burada yapmamız lüzumen en mühim şey şu, 20 sene içersinde ülkemize neler kazandırdık, neler yaptık bunları duymayanlara duyurmaktır.

 

Bizim anlatmamız lüzumen yaptıklarımızdır. Bizim fit’neyle, fes’atla, dedikoduyla bunlarla hiçbir alakamızın olmaması lüzumir. Ben teş’kilatıma bu noktada güveniyorum. Dışımızdakiler esasen hiçbir şey yapmış değiller, ama bizim yaptığımız çok şeyler var. Bu yaptıklarımızı duymayanlara duyuralım, bilmeyenlere bildirelim.’ dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun İl Danışma Meclisi Toplantısı’na, Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın cep telefonundan bağlandı.

Partililere seslenen Erdoğan, İl Danışma Meclisi’nin, Samsun’un geleceği amacıyla çok mühim olacağına inancının tam olduğunu söyledi.

Toplantıda alıncak kararların, Samsun ve Türkiye amacıyla hayırlara vesile olması temennisinde tespit edilen Erdoğan, “Biliyorum ki Samsun teş’kilatımız lüzum üye kayıtlarında lüzumse şuandan 2023 seçimlerine hazırlıkta çok çok büyük bir gayretin içerisinde. Rabb’im gayretinizi ziyade etsin. Dirliğinizi, beraberliğinizi daim eylesin diyorum. Bütün teş’kilatımıza; aman birliğinizin, beraberliğinizin zerre kadar zedelenmesine fırsat vermeyin.” diye konuştu.

AK Parti teş’kilatlarının siyasetin merkezinde olduğunu ve siyasette numune olduğunu dile getiren Erdoğan, şunları kaydetti:

“Tabii birileri çoğu şey söyleyebilir, ama biz çalışmamıza, gayretimize bakacağız ve çok daha büyük bir gayretle önümüzdeki 16 ayı fırsata dönüştüreceğiz. Burada yapmamız lüzumen en mühim şey şu, 20 sene içersinde ülkemize neler kazandırdık, neler yaptık bunları duymayanlara duyurmaktır. Bizim anlatmamız lüzumen yaptıklarımızdır. Bizim fit’neyle, fe’satla, dedikoduyla bunlarla hiçbir alakamızın olmaması lüzumir.

Ben teşkilatıma bu noktada güveniyorum. Dışımızdakiler esasen hiçbir şey yapmış değiller, ama bizim yaptığımız çok şeyler var. Bu yaptıklarımızı duymayanlara duyuralım, bilmeyenlere bildirelim. Bildirelim ki bu ülkede şayet bir şey yapılacak ise bunu AK Parti yapar, bir yatırım olacaksa bunu AK Parti yapar. Bunu tüm vatandaşımız bilsin ve böylelikle de emaneti ehli olan AK Parti kadrolarına teslim etsinler. Sizleri bu hisler içersinde selamlıyorum. Onun amacıyla diyorum ki tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bir olacağız, iri olacağız, kardeş olacağız hep beraber Türkiye olacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir