Kategoriler
Genel

BEKLENEN HABER GELDİ

Müge Anlı’dan beklenen haber geldi!. Haziran’da evlenen ve final yapan Müge Anlı’dan haber var… Yaklaşık 1,5 ay önce Şinasi Yüzbaşıoğlu ile hayatını birleştiren ünlü televizyoncu Müge Anlı’dan hayranlarını heyecanlandıran paylaşım geldi.Faili meçhul c*nayetleri aydınlatan, kayıpları bulan, aileleri kavuşturan ve birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan araştırmacı gazeteci ve sunucu Müge Anlı, ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının sezon finalinde hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

CANLI YAYINDA DUYURDU

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Şinasi Yüzbaşı ile evleneceğini duyuran Müge Anlı şu ifadeleri kullandı: “Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki… Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum! Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim.

Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de dua edeceğinize eminim.” Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran tarihinde hayatını birleştirdi. Çiçeği burnunda evli ünlü Müge Anlı’dan hayranlarını heyecanlandıran paylaşım geldi.

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, 14 sezondur reyting listelerinde rakiplerini geride bırakan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının yeni sezon yayın tarihini duyurdu. Müge Anlı, hayranlarını heyecanlandıran haberi Instagram hesabından duyurdu. 48 yaşındaki ünlü isim, Müge Anlı ile Tatlı Sert’in 29 Ağustos Pazartesi günü seyirciyle buluşacağını belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni sezonda da hafta içi her gün saat 10.00’da atv’de olacak.Hayranları sabırsızlıkla yeni sezonu bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir