Kategoriler
Genel

Bir Skandal…

İlyas Salman’dan yeni bir skandal! Vefat eden Civan Canova için söyledikleri Türk halkını kızdırdı
Yaptığı açıklamalarla gündem olan İlyas Salman, şimdi de vefat eden ünlü oyuncu Civan Canova’ya söyledikleriyle gündem oldu. İnsanları kzıdıran Salman olay oldu!

Ünlü sanatçı İlyas Salman, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden meslektaşı Civan Canova için sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Ancak Salman’ın paylaşımındaki o sözler takipçilerini çok kızdırdı. Bunun üzerine yeniden bir paylaşım yapan Salman, kendini savunmak için dedikleriyle gündeme bomba gibi düştü.
Sanatçı Civan Canova, akciğerinde kitle tespit edilmesinin ardından tedaviye altına alındığı hastanede geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti.

Bugün son yolculuğuna uğurlanan Canova’nın cenazesine çok sayıda meslektaşı katıldı. Bazı meslektaşları ise taziyelerini sosyal medya üzerinden dile getirdi. O isimlerden biri de İlyas Salman oldu.
İlyas Salman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sınıftayken civandın, hala civan olarak gittin. Işıklar içinde uyu.” ifadelerini kullandı.

İlyas Salman’ın bu paylaşımının altına “Ünlüler mezarlarına elektrik hattı mı çektiriyor?, Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun gibi sözler söylemek, zorlarına gidiyor.Bu tarz laflarla ahirete inanmadıklarını göstermeye çalışıyorlar işte” şeklinde yorumlar yapıldı. İlyas Salman ise, “Peki biz de kendimize göre baş sağlığı dilesek ne olur? Sizi kırmayız ki.” yorumunu yaptı. İlyas Salman, “Ölen arkadaşımı kendimce andım diye o kadar kötü şeyler yazılmış ki. İnanca saygı önemli tabii, peki tüm inançlara saygı?” diye yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir