Kategoriler
Genel

Bitmiyor

Sarımsak sütle içilir mi, sarımsaklı süt ne işe yarar, kaç gün içilmeli? Astıma karşı savaşan sarımsaklı sütün yararları Ballı süt herkes yönünden biliniyorken en sağlıklı süt olan sarımsaklı süt çok az şahıs yönünden biliniyor. Birçok şifası ve katkısı tespit edilen sarımsaklı süt, sarımsağın çoğu şahıs yönünden sevilmemesi insanların sarımsaklı sütü araştırmamasına neden oluyor

Sarımsaklı süt için lüzumlu malzemeler: – 2 su bardağı süt – 10 diş sarımsak – 1 su bardağı su – Bal Sarımsakların kabuklarını soyup ince şekilde kıyın. Sütü orta ateşte ısıtın ve içine kıyılmış sarımsakları ve suyu ek edin. Karışım birkaç dakika karıştırın ve karışımı süzgeçten geçirerek sarımsakları ayıklayabilirsiniz. Kaynadığında içine balı ek edin.

Sarımsaklı sütünüz hazır. Sarımsaklı sütten doğru şekilde yararlanmak için her gün içmek en önemlisi. Sarımsaklı süt ne işe yarar? Sarımsaklı sütün yararları – Sarımsaklı süt öksürük krizlerine birebir iyi gelir. Boğazlar için birebirdir. – Kolesterolün dengelenmesine yardımcı olur.

– Sindirimi rahatlatır ve kabız sorununa net çözümdür. – On gün üst üste içerseniz sarımsaklı süt sizin akciğerinizdeki parazitleri ortalıktan kaldırır. – Kalp damar tıkanıklarına iyi gelir ve pıhtı oluşumunu durdurur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir