Kategoriler
Genel

BOMBA İDDİA !

Arınç’la alakalı b’omba iddia! Yok bundan sonra daha neler
Melih Altınok, son çıkışıyla büyük reaksiyon çeken Bülent Arınç’ın namacıyla yine 15 Temmuz evveli pozisyonuna döndüğünü masaya yatırdı.

Melih Altınok, son çıkışıyla büyük reaksiyon çeken Bülent Arınç’ın namacıyla yine 15 Temmuz evveli pozisyonuna döndüğünü masaya yatırdı. “Biliyorsunuz, Arınç yalnız 15 Temmuz darbesi bastırıldıktan sonra ‘Sil’ahlı ter’ör örgütünün Fetullahçı bulunduğunu o gece öğrendim, bana ahmak diyebilirsiniz’ diyebilmişti. Yani o güne kadar kiminle yürüdüğünü kendisi itiraf etmişti. Bir vakit bu güzergâhta devam etti. Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu’nda akil adam pozları kesti. Ta ki geçen sene sonucunda mahkeme, F’ETÖ’den yargılanan damadı ile alakalı ‘beraat kararı’ verene kadar” ifadelerini kullanan Altınok, Sabah gazetesindeki yazısında “Demek özüne dönmek amacıyla onu bekliyormuş” deyip şunları kaydetti:

“Ankara’da bir toplantıda kürsüye çıkan Bülent Arınç, ülkede FG plakaların huzur içersinde dolaşamadığına dair serzenişleriyle, Kılıçdaroğlu’nun KHK’lılara siyasi af talebine destek verdi…

Hatta, memleketin en büyük problemi buymuş ve beyefendinin ayakkabısının içersindeki bir taş misali canını acıtıyormuş gibi, süratini alamayıp kürsüden herkesi “Kral çıplak” diye haykırmaya çağrı etti!

CHP’liler sosyal medyada “Başka kapıya” diye söylenseler de Kemal Bey’den aferini kaptı.
Parti’nin Kızılcahamam kampında sesi kısıktı…

Öyle ya madem F’ETÖ’cülerin hali canını çok y’akıyor, Cumhurbaşkanı’nın ve başka siyasilerin bulunduğu toplantıda sıkıntılarını pekâlâ dile getirebilirdi.

Hatta ilgi çekici olsun diye kampa FG plakalı bir arabayla bile gelebilirdi.

Neyse bundan sonra…

Ama ben hâlâ Arınç’ın namacıyla yine 15 Temmuz evveli pozisyonuna döndüğünü merak ediyorum.

Dikkatinizi çekerim, hukuki milat kabul edilen 17-25 Aralık evveli demiyorum…

Zira biliyorsunuz, Arınç yalnız 15 Temmuz darbesi bastırıldıktan sonra “Sil’ahlı ter’ör örgütünün Fetullahçı bulunduğunu o gece öğrendim, bana ahmak diyebilirsiniz” diyebilmişti. Yani o güne kadar kiminle yürüdüğünü kendisi itiraf etmişti.

Bir vakit bu güzergâhta devam etti. Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu’nda akil adam pozları kesti.

Ta ki geçen sene sonucunda mahkeme, FETÖ’den y’argılanan damadı ile alakalı “beraat kararı” verene kadar…

Demek özüne dönmek amacıyla onu bekliyormuş.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir