Kategoriler
Genel

Bu da yazılmaz ki.!

Yengesine aşık olduğunu arabasının arkasındaki yazıyla açıkladı! Genç Adamın o sözleri trafiği birbirine kattı Genç adam yengesi için araba arkasına öyle bir şey yazdı ki herkes hayrete düştü. Bu korkunç olay Türkiye’de yaşandı. Görenler gözlerine inanamadı. Genç bir adam abisinin karısına öyle bir şey yazdı ki aile içinde kavga çıktı. E.S adlı 25 yaşındaki adam iddialara göre abisi A.S’nin karısı Y.S’ye aşık oldu. Aşk-ı Memnu dizisini aratmayacak olan olayda gerçekler ortaya çıkınca tüm aile birbirine girdi. Yenge iddiaları yalanlayarak kenidisinin böyle bir şeyden haberi olmadığını söyedi. Yengesine aşık oldu bunu da herkese duyurdu Ortaya atılan bir iddiaya göre abisiyle evlenen yengesine aşık olan genç adam bir süre sonra sevgisini göstermek istedi. Yengesinin şiddetle karşı çıkmasından sonra intikam almak için arabasının arkasına, “sahip olmak için ait olmalısın tek servetim var o da yengem” yazdırdı. Bu arabayla sokak sokak dolaşan genç adam herkesi şoke etti.
Yengesine aşık oldu

Yengesine aşık olduğu iddia edilen E.S. tüm aileyi birbirine kattı. Arabasının arkasına yazdırdı Yengesine olan aşkını arabanın arkasına yazdıran adam, bunu herkese duyurdu.
Büyük kavga çıktı Aile içinde büyük kavganın çıktığı bu olay resmen yüzleri kızarttı. Yengesinin açıklaması Yenge, olayla bir ilgisinin olmadığını söylerken kaynının neden böyle bir şey yaptığını bilmediğini söyledi. Şehri terk etti Aile ilişkilerinin koptuğu olayda abi ve yenge aileden uzaklaşmak için şehri terk etti. Yengesiyle aşk yaşadı İddialara göre genç adamla yengesi bir dönem aşk yaşadı. Ancak kimsenin bu durumdan haberi olmadı. Kalbini yengesine kaptırdı

 

Kalbini yengesine fena halde kaptıran adam aşkını her yerde duyurmak isteyince olaylar koptu.

O sözler gündem oldu

Arabasının arkasına yazdığı bu söz sosyal medyada gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.