Kategoriler
Genel

BU SAATLERE DİKKAT

Sağanak yağmur geliyor: Ankara’ya sel uyarısı Meteoroloji’den alınan son verilere göre yurt genelinde 5 gün boyunca sağanak yağış bekleniyor. Ankara’ya sel ve baskın uyarısı yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yurt genelinde 5 gün boyunca sağanak yağış bekleniyor. Yağışların bugün İç Anadolu’da, yarın ise Marmara, Trakya ve Karadeniz bölgelerinde etkili olacağı belirtildi. Ankara Valiliği, bugün Başkent’te etkili olması beklenen sağanak yağış nedeniyle ani sel ve baskın uyarısında bulundu. Yağışların öğle saatlerinden sonra Ankara’nın il merkezi ile kuzey ve batı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

YARIN MARMARA’DA YAĞIŞ ETKİLİ OLACAK

Meteoroloji’den alınan son verilere ve 5 günlük hava tahminine göre yağışın yarın da Marmara ve Trakya’nın yanı sıra Karadeniz bölgesinde etkili olacağı bildirildi.

Hava sıcaklığında bugün önemli bir değişiklik olmayacağı, yurdun güney ve doğu kesimlerinde mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir