Kategoriler
Genel

BÜYÜK DARBE

Acun Ilıcalı’ya büyük darbe!
Survivor programının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu üstlenen, medya patronu olarak anılan Acun Ilıcalı iki senedir m’etres teması yaşadığı Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdı. İddiaya göre Altunkaya metresi Ilıcalı’yı terk etti. Son zaman eski eşi Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’nın paylaşımına yorum yapması akıllara o soruyu getirdi.


Survivor programının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu üstlenen, medya patronu olarak anılan Acun Ilıcalı iki senedir metres teması yaşadığı Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdı. İddiaya göre Altunkaya metresi Ilıcalı’yı terk etti. Son zaman eski eşi Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’nın paylaşımına yorum yapması akıllara o soruyu getirdi.

Medya patronu olarak anılan Acun Ilıcalı kariyeri kadar özel hayatıyla da merak hususu olmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı ile ayrılığının sonrası 23 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile iki senedir nikahsız birlikte olan Ilıcalı ile ilgili iddia gündeme damga vurdu. İddiaya göre Altunkaya metresi Ilıcalı’yı terk etti. Sebebi ise şoke etti.

Acun Ilıcalı ile uzun vakittir birlikte bulunduğu Çağla Ayça Altunkaya ile ilgili şoke eden bir iddia meydana atıldı. 2 seneye yakındır metres teması yaşam sürdüren çift ani bir kararla ayrılma kararı aldı.

Ayrılmanın sebebi ise herkesi şoke etti. İşte Acun Ilıcalı-Çağla Ayça Altunkaya ayrılığına dair detaylar.

Şeyma Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra 23 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile nikahsız temasa başlayan Acun Ilıcalı, ie son Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülürken, o günden bu yana bir daha yan yana görülmediler. Ilıcalı katıldığı davetlere m’etresi Altunkaya’yı götürmeyince ayrılık iddiaları da ayuka çıktı.

Geçtiğimiz zamanlarda eski nikahlı eşi Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’nın bir paylaşımına yorum yapması da ilgilerden kaçmamıştı. Ilıcalı ile ortak kızları olan Melisa’nın fotoğrafına yorum yapan Subaşı, kalp emojisi göndererek eski kocasını hala takip ettiği gösterdi.

Peki Acun Ilıcalı- Çağla Ayça Altunkaya teması Şeyma Subaşı yüzünden mi bitti? Merak edenler en çok bu problemin cevabını aramaya başladı.

 

İddialara göre; Gittiği her yere Altunkaya ile giden Ilıcalı’nın, son zaman yalnız gezmesi ilgi çekerken ayrılık kararının m’etres Altunkaya yönünden alındığı söyleniyor.

Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç’un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı meydana çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.