Kategoriler
Genel

BÜYÜK ITİRAF

Müge Anlı canlı yayınlanan Tatlı Sert programında Muhammed Burhan’ın eşi Fatma Burhan’ı perişan etti. Ö-ldür-ülen e-şini ald-atan Fatma Burhan, sev-gilisini saklayıp eş-inin yas-ak ili-şki yaşadığını iddia etmişti.Gerçekler ortaya çıktı. AMASYA’da 2021 yılında ö-ld-ü-rü-l-en 2 çocuk babası Muhammed Burhan c-in-a-y-e-ti-n-i işleyen Müge Anlı, son canlı yayında öfkeden deliye döndü. Muhammed Burhan’ı aldatan Fatma Burhan, c-i-n-ay-e-t-t-e-n sonra kuşkulanmasına rağmen se-vgi-lisinin adını jandarmaya vermemişti. Fatma Burhan kendi kirli çamaşırlarını saklarken, eşi Muhammed Burhan’ın, köydeki 2 kadın ile ilişkisi olduğunu iddia edip onların isimlerini jandarmaya vermişti. Komşusu olan kadınlar hakkında iftira atan Fatma Burhan, evine ona yardıma gelen adaşı Fatma’nın çocuğunun da eşinden olduğu dedikodusunu çıkarmıştı. Hatta bunu jandarmaya da ifade olarak vermişti. Jandarmanın sorgusunda ve araştırmasında her iki kadının da Muhammed Burhan ile gönül ilişkisi olmadığı, telefon kayıtlarıyla da ispatlanırken, Fatma Burhan’ın gizlediği yasak ilişkisi ortaya çıkmıştı.

Müge Anlı’nın sigortaları attıFatma Burhan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in çarşamba günü yayınlanan son bölümünde yine aynı iftiraları dillendirdi. Müge Anlı defalarca 2 kadının gönül il-iş-k-isinin olmadığını hatırlatmasına rağmen iftirasına devam etti. Adaşı olan Fatma’nın eşiyle il-işk-isi olduğunu yeniden iddia edip ‘ebene, kaynanana sor’ deyince Müge Anlı’nın sigortaları attı ve şunları söyledi:-Yahu neyi soracağız ebesine. Kim görmüş Muhammed ile Fatma’yı? Bir kadın bir kadına bu kadar iftara atar mı ya! Sen ne kadar terbiyesiz bir kadınsın! Karnındaki çocuğa benim kocamın demişsin. Daha ne söyleyeceksin.

Terbiyesizlik değil mi bu! Edep vardır haya vardır bir kadın hakkında söyleyemezsin. Kendin başka adamla berabersin. Kendi çocuğuna biz utancımızdan çocukla ilgili bir şey söylemiyoruz da sen niye bu kadının çocuğunu ağzına alıyorsun. İlla ki beni çıldırtmak mı istiyorsun. Eben dedi kayınvaliden dedi diyorsun sanki onlar Muhammed ile Fatma’yı görmüş gibi yapıyorsun. Müsade etmem! Laf kalabalığına müsade etmem.Fatma Burhan’ı bağırta bağırta itiraf ettirdiBu çıkıştan sonra Müge Anlı, Fatma Burhan’a dedikodu yaptığını ve iftira attığını ‘yüksek sesle söyle’ deyip bağırtarak tek tek itiraf ettirdi. İşte o diyaloglar:

Müge Anlı: -Böyle küçük sesle konuşmayacaksın. Avaz avaz bağırıyorsun ya kim gördü Muhammed ile Fatma’yı…Fatma Burhan – Kimse görmediMüge Anlı : Yüksek sesle söyleFatma Burhan : Kimse görmediMüge Anlı : Senden başka Fatma ile Muhammed’in dedikodusunu yapan oldu mu?Fatma Burhan: Olmadı doğru… Ona dedikodu deniliyor.Müge Anlı : Oldu mu olmadı mı yüksek sesle söyleFatma Burhan : OlmadıMüge Anlı : Kim attı onlara bu iftirayıFatma Burhan : İftira mı bu ben söyledim doğru!Müge Anlı : Yüksek sesleFatma Burhan : Ben söyledimMüge Anlı : Daha o zaman dedesini ebesini karıştırma. İnsanların çocukları üzerinden bunu yapamazsın. Sen kendin hamileyken başka adamla görüşmeyecektin. Hamile kadın başka adamla görüşemez. Hamileliğin de bir ulviyeti vardır. Sizin bir mideniz bulanmıyor mu ya!…

SELAMİ FATMA BURHAN’A EV TUTTUMuhammet Burhan c-i-na-y-e-t-inde yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Fatma Burhan, cinayet sonrası Selami Şen ile aynı evde yaşadığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında itiraf etti. Anlı, Muhammet’in ölümü en çok sizin işinize yaramış demesi üzerine Fatma Burhan bu sözün üzerine hiçbir şey diyemedi. Fatma Burhan’ın pek çok kişiyi c-i-na–ye-t-te payının olduğunu söylemesi Müge Anlı’yı çileden çıkarttı.Fatma Burhan’ın yaptığı bu iddialara Müge Anlı daha fazla dayanamadı ve “Sen gemiyi iyice azıya almışsın kızım” dedi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında katılan Muhammet Burhan’ın akrabaları ve arkadaşları kendilerinin haklı olduğunu ve Fatma Burhan’ın haksız olduğunu yalan söylediğini ifade ettiler.

MÜGE ANLI: HAMİLE KADIN BAŞKASI İLE GÖRÜŞEMEZMüge Anlı, 6 kişinin adını çıkaran ve sevgilisinin ismini saklayan Fatma Burhan’a ateş püskürdü. Fatma Burhan’ın köyde dedikodu çıkarttığı ortaya çıktı. Aynı zamanda Muhammet Burhan ile konuştuğu ispatlanamayan komşuları hakkında Fatma Burhan’ın ileri geri konuşması Müge Anlı’yı çıldırttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir