Kategoriler
Genel

Cem Yılmaz

İmam Halil Konakcı’dan Cem Yılmaz’a ağza alınmayacak sözler! ‘Bunu söyleyen de, akış tutan da…’ İmam Halil Konakcı, açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor. Son olarak şarkı sözlerine ve şovmenlere sert sözlerde bulunan Halil Konakcı, Cem Yılmaz için öyle şeyler söyledi ki tartışma çıkacak. Tartışmalara yol açan açıklamalar yapan İmam Halil Konakcı, sosyal medya üzerinden yayınlanan vaazlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce sanatçılar, dövme yaptıranlar, kadınlar ve kıyafetleri hakkında birçok eleştiri de bulunan Halil Konakcı bu kez Cem Yılmaz’ı hedef aldı. Ağza alınmayacak sözler söyledi Camii imamı Halil Konakcı sosyal medya hesabından vaatler vermeye devam ediyor. Ancak yaptığı her konuşma gündeme oturuyor ve tartışma yaratıyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ı hedef alan İmam Konakcı, hem Cem Yılmaz için hem de Türk Sanat Müziği’ndeki bazı parçaların sözleri için söyledikleriyle ağızları açık bıraktı. İmam Konakcı’nın o sözleri sosyal medyayı ikiye böldü. İşte detaylar…
Vaatleriyle olay yaratıyor

Cami imamı Halil Konakcı, daha önce bayanların açık giyinmesiy ile alakalı mevzuştukleri fazla vakit gündeme mevzu olmuştu. Sözleri reaksiyon çekiyor Ardındandövme yaptıran insanlar ve sanatçılar i ile alakalı yaptığı açıklamalar herkesi şaşkına çevirmiş, bunun yanı sıra reaksiyon çekmişti. Cem Yılmaz’ı amaç aldı Konakcı, en sonCem Yılmaz’ın bir gösterisindeki bayanın yaratılışına dair esprisiy ile alakalı öyle şeyler KONuştu ki duyanlar inanamadı. Vaatleriyle olay yaratıyor Cami imamı Halil Konakcı, daha önce kadınların açık giyinmesiyle ilgili söyledikleri uzun süre gündeme konu olmuştu.

Sözleri tepki çekiyor

Daha sonra dövme yaptıran insanlar ve sanatçılarla ilgili yaptığı açıklamalar herkesi şaşkına çevirmiş, aynı zamanda tepki çekmişti. Cem Yılmaz’ı hedef aldı Konakcı, son olarak Cem Yılmaz’ın bir gösterisindeki kadının yaratılışına ilişkin esprisiyle ilgili öyle şeyler söyledi ki duyanlar inanamadı. Cem Yılmaz için söyledikleri Halil Konakcı, “Soytarılar çıkıyor televizyona espri yapıyorlar. Neymiş? Tanrı erkeği yaratmış, sonra bakmış düşünmüş ‘Ben bundan iyisini de yaratırım’ diyerek kismini yaratmış. Bunu dinleyen de dile getiren de, buna alkış tutan da, beğeni alan da hepsinin imanı gitti” dedi. Hayranları küplere bindi

Konakcı’nın bu sözleri, Cem Yılmaz hayranlarını küplere bindirdi. O açıklamalar hızlıca sosyal medyada yaygınlaşırken Konakcı’ya reaksiyonlar çığ gibi büyüyor.
Bazı şarkı sözlerine giydirdi Bu sözlerle yetinmeyen Halil Konakcı, Türk Sanat Müziği’ndeki bazı parçaların sözleriyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte olay yaratan sözleri…Halil Konakcı, “Cenneti değişmem saçının teline diye şarkı yazmış adam, bak bak… Sensiz cennet bile sürgün sayılır, madem unutacaktın beni neden yarattın… Şarkı sözleri bunlar. Bunları dinleyip keyif alan, söyleyen, yazan dinden çıkmıştır.” dedi. Sosyal medyayı ikiye böldü Konakcı’nın açıklamaları gündemde yerini alırken, sosyal medya ikiye bölündü. Bazı kesimler Konakcı’ya eleştiriler yağdırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir