Kategoriler
Genel

Cemile

Türkiye bunu konuşuyor! ATV ekranlarında Cemile eğlence malzemesi oldu! Esra Erol’un paylaşımı ise tepki çekti. Esra Erol’un paylaşımı tepki çekti ATV kanalında reyting uğruna yapılmadık şey kalmayan Esra Erol’da programında Cemile Karaca olayı gündeme damga vurdu. Cemile Karaca izleyenlerin yüreklerini sızlatıyor.

Sinir hastası olduğu iddia edilen Cemile’nin hastanede olması gerekirken reyting uğruna ATV stüdyosunda tutulması büyük tepki çekiyor. Bu da yetmezmiş benzer biçimde Esra Erol’un paylaşımı vaka yarattı. Sevenlerinden bile tepki gördüğü bu paylaşım Esra Erol’a hiç yakışmadı. İşte detaylar… Cemile Karaca, 4 yıl önce evliliğe ilk adımını attıği eşi Ramazan Karaca ve onun ailesi tarafınca 2 çocuğuyla birlikte evden kovuldu.

Evden kovulunca ailesinin yanına dönen Cemile Karaca’nın ailesinin kendisine ve çocuklarına bakacak maddi gücü olmadığı öğrenildi. Yalnız bu da değil. Cemile Karaca, ağır depresyonda ve ağır bir sinir krizi geçiriyor. Sinir hastası olduğu ortaya çıktı.
Cemile Karaca, canlı yayına ilk çıktığında, kaynanası ve kayınpederi ile daha konuşmaya başlamadan ekrana saldırmıştı. Genç hanımın ruhsal sağlığının yerinde olmadığını görmek için o gösterim yeterliydi.

Ancak Cemile, günlerce ATV stüdyolarında reyting uğruna kurban edildi. Türkiye Cemile’yi mevzuşuyor’ adı altında reyting rekorlarının kırılmasının peşinden bardağı taşıran son damla Esra Erol’dan geldi. Merhametliği ile bilinen Esra Erol, Cemile olayında bambaşka bir kişiye dönüştü. “Cemile’yi tutabileceğime garanti vermiyorum” sözleriyle durumun farkında olduğunu ortaya dökmüştü. Ünlü sunucu Cemile’nin sinir krizi geçirdiği anlardan bir kesit paylaşarak altına “Papatya çayı içip sakinleşmesini beklediğim bünyem” notunu yazarak paylaştı. Paylaşımı gören takip edenleri ise Esra Erol’u adeta linç etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir