Kategoriler
Genel

ÇİRKİN SÖZLER

Siyasi h’ırs bir babaya bunları söyletti! Selçuk Ural’dan Hakan Ural ile ilgili çok ç’irkin sözler..
Selçuk Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi nedeni ile muhalefetin amaca koyduğu oğlu Hakan Ural ile ilgili okuyanları utandıran açıklamalarda bulundu.

Hakan Ural’ın babası Selçuk Ural, haberler.com’un Youtube kanalında okuyanları utandıran açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi nedeni ile muhalefetin amaca koyduğu Hakan Ural’ın babası Selçuk Ural, a’hlaksız geçmişini anlatıp, Hakan Ural ile ilgili çok ç’irkin ifadeler kullandı.

Senin a’hlaksızlığından oğlun mu sorumlu?
A’hlaksızlığını, “Ben çok çapkın ve çok süratli yaşamış bir insanım. Bunu da bütün o devir bilir.” sözleri ile tanım eden Selçuk Ural, “Binlerce flörbütün oldu. Bir gece bir bayanla birlikte oldum ve bir daha da görmedim. Sonra ‘çocuğum var’ diyerek çıktı. Kadın, Hakan’ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Hakan tek gecelik ilişkimin ürünü.” dedi.

Hakan Ural amacıyla, sağlık problemleri bulunduğu iddiası üzerinden de ufak düşürücü ifadeler kullanan Selçuk Ural, “Evime aldım, korkudan uyuyamıyordu, el ele uyuduk. Tenise başlattım, spora başlattım. Doğru şeyler yapması amacıyla uğraştım. Halktan bir kadınla evlenmesini istedim. Manik depresifliği durup dururken yaşamadı. O zamanlarda ben tedavi ettim onu, 28 yaşındaydı. Ben oğluma sanatçıyla izdivaç yapma dedim. Bir adet sanatçının 20 yıllık evliliği yok. Sibel Can’dan sonra Hakan’da bipolar arıza başladı.” ifadelerini kullandı.

Selçuk Ural’ın insanlık dışı sözleri muhalif medya yönünden bu tür servis edildi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.