Kategoriler
Genel

Çok şaşıracaksınız..

İşte Çinli üstadların kullandığı alüminyum folyo yöntemi
1000 yıl önce alüminyum folyo yoktu tabiki, ama yöntem 1000 yıllık. O dönemlerde folyo yerine farklı bir malzeme kullanılıyordu. Burada vurgulanmak yöntemdir. Ayaklarınız mı a’ğrıyor, romatizma ağrısından duramıyor musunuz, yorgun musunuz? O bölgeye aleminyum folyo sarın. A’ğrı sızı kalmasın. İşte Çinli üstadların kullandığı aleminyum folyo yöntemi Aleminyun folyo alternatif tıp alanında ve Rus hekimlerin sıkça başvurdukları iyi bilinen bir a’ğrı kesici. Peki aleminyum folyonun ne yeteneği var da a’ğrıyı azaltıyor?

Şöyle: Vücuttaki enerji akışının geçtiği biyolojik yolları düzenliyor. Bu da vücuttaki farklı bölgeleri yatıştırır ve a’ğrıyı hafifletmeye yardımcı olur ve iyileşme sürelerini hızlandırır. Tabii ki bu uygulama hiçbir zaman profesyonel tıbbi müdahalenin yerini almamalıdır.

Kas A’ğrısını Yatıştırır Ağrıyan kaslarının etrafına folyo sarmak, a’ğrının giderilmesine yardımcı olur. A’ğrılı bölgeye nazikçe folyo sarın ve sabitleyin. 8 ile 12 saat boyunca tutun ve bu işlemi 10 gün boyunca uygulayın. Kas a’ğrınız dinecektir.

Soğuk algınlığı ve grip belirtilerini azaltır Ayaklarınıza 6-7 kat folyo sarın ve bir saat bekleyin ve folyoyu ayağından çıkarıp, ayağını 1 saat havalandır. Sonra yeniden 6-7 kat folyo sar ve 1 saat sonra yeniden çıkar. 2 gece sonra farkı göreceksin. Y’anık tedavisinde kullanılır Y’anıktan a’cı çekmemek için folyo kullanabilirsiniz. Y’arayı sterilize ettikten ve bir g’azlı bezle kapladıktan sonra, etrafına folyo sarın. A’ğrı dinecektir. Yorgunluk Belirtilerini Azaltır Folyo, vücudunuzdaki enerji kanallarını yeniden düzenlediğinden, daha ferah ve dengeli hissetmenize yardımcı olabilir.

Birçok makyaj sanatçısı, ne kadar uykusuz olursanız olun, daha fazla uyanık ve yenilenmiş görünmek için bu numaraya başvurmanızı önerir. Birkaç saat boyunca buzdolabında beklettiğiniz iki küçük folyo şeridini gözünüzün altına yerleştirin. Çıkardıktan sonra daha uyanık görüneceksiniz! Siyatik A’ğrısını Azaltır Siyatik a’ğrınız varsa, doktora gidene kadar a’ğrıdan kurtulmak için ayaklarınıza folyo sarmak sizi bir nebze rahatlatır.

Romatoid Artriti Hafifletir Eklem a’ğrısı yaşıyorsanız, parmaklarınızı periyodik olarak folyoya sararsanız, romatoid artritin a’ğrısının hafiflediğini görürsünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.