Kategoriler
Genel

DEVLET BAHÇELİ

Bahçeli’den Türk Tabipler Birliği’ne çok sert reaksiyon: P’KK’nın yanısıra olan bunlardır!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Tabipleri Birliği’ne reak’siyon göstererek, “P’KK’nın yanısıra olanlar, H’DP’nin yolundan gidenler bunlardır. Mutlak suretle kapatılmalıdır” dedi.

TÜRK TABİPLER BİRLİĞİNE TEPKİ

Türkiye’nin yükselişine en’gel olamayacaklar. Önümüze taş koyamayacaklar. Milletimize ve ülkemize hizmet eden, her meslek mensubunun başımız üstünde yeri bulunmaktadır ve bu tartışmasızdır.

Hiç kimseye peşin hükümlü bakamayız. Bizim kıstaslarımız kriterlerimiz anlayış ölçülerimiz gayet berraktır. Türkiye’ye nef’ret besleyenler karşı cep’hemizdir. Hem ihanete çanak tutan, hem ter’ör ör’gütlerine methiyeler sistem hem de insan haklarından bahsedenler köksüzlerdir. İhanet edene göz yummak günaha ortaklıktır. TTB adlı böl’ücü yapılanma Türk hekimlerini temsil edemez. Doktorlarımız bizim can yoldaşımızdır. Nerede bir melanet varsa TTB başkanı oradadır. P’KK’nın yanısıra olanlar bunlardır, böl’ücülüğün propagandasını yapan bunlardır. Bunlara hekim demek, Türklüğe ve hekimluğa yapılmış en büyük bühtandır.

Muğla’da bir eksper çav’uşumuzun maruz kaldığı hal bizleri ü’zmüştür. TBMM’ye yayılan ve alakalı komisyona havale edilen sağlıkta şid’detin sona erdirilmesi amacıyla kanunda farklılık yapılmasını öngören tasarıyı ön koşulsuz kabul edeceğiz.

“TTB MUTLAK SURETLE KAPATILMALIDIR”

1970’li senelerde hain bir kurşunun vücuduna isabet ettiği bir da’va arkadaşımız, Hacettepe’ye kaldırılmıştı. O dava arkadaşımızın bir an evvel tedavi altına alınması gerekiyordu. Çünkü hayati teh’likesi vardı. Arkadaşımızın ülkücü olduğunu öğrenen bir kaç hekim müsveddesi, bırakın ge’bersin demiştir. Ülkücü hareket, kalpsizlerin oyunlarını bozarak bugünlere gelmiştir. İşte o hekim müsveddelerinin çatı kuruluşu TTB’dir. Dağdaki ter’öriste pansuman yapanla bunun ne farkı bulunmaktadır.

Doğu ve Güney Doğu’daki meskun mahal ope’rasyonlarından ötürü uluslararası mahkemelerde yargılanmasını gerekliliğini ifade eden bu şahıs değil midir. Açık açık sesleniyorum. TTB mutlak suretle kapatılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir