Kategoriler
Genel

DEVLET BAHÇELİ

Bahçeli’den Millet İt’tifakı’na tepki: Boyunuzun ölçüsünü görelim!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bizim adayımız bellidir, peki sizin çürük adayınız ne vakit meydana çıkacaktır, neyi bekliyorsunuz? Korkmayın, kaçak güreşmeyin, ilan edin adayınızı da boyunuzun ölçüsünü görelim” dedi.

“BOYUNUZUN ÖLÇÜSÜNÜ GÖRELİM”

Zamlardan şikayet edip sonra da dönüp İstanbul’da toplu taşıma araçlarına yüzde 40 zam yapanlar zillettedir. Cumhurbaşkanı adayının hüviyeti üstünde tartışmaların körüklenmesi zillet bir senaryodur.

Şimdilik bunlara küresel efendileri bir aday işaret etmemişlerdir. Bizim adayımız bellidir, peki sizin çürük adayınız ne vakit meydana çıkacaktır? Kripto talimatların yolunu mu gözlüyorsunuz? Bu kadar ayak oyununa ne lüzum vardır? K’orkmayın, kaçmayın, ipe un sermeyin ilan edin adayınızı da boyunuzun ölçüsünü görelim!

İçinde bulunduğumuz z’or günler yakında geride kalacaktır. MHP bu geleceğe heyecanla, cesaretle, sevdayla hizmet edecek ve kesinlikle başaracaktır. Hiç kuşku yok ki bizim 53 senelik mücadelemiz ibret veren bir emsaldir.

Devlet milleti ile bir bütündür. Birisi olmadan diğerinin manası yoktur. Milli devletlerin yine cazibe merkezi bulunduğu ortadadır. Türk milleti devlet yapan, devlet yapan bir kudretttir. Biliyoruz ki 17 soylu kuruluş, 16 hüzünlü yıkılışın sembolüdür. Zaferler kadar z’orlu süreçler de vardır. Bizleri doğru yola götürecek şey Türk milliyetçiliğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir