Kategoriler
Genel

dinleme cihazı

Saçına d’inleme cihazı yerleştrdi

Flaşh Haber..Kızının Saçına cihaz yerleştirdi Duyduklarına İnanamadı…!Şok Edici Gerçek..K’ı’zının saçına dinleme cihazı yerleştrdi. Sonra dinlediğinde inanamadı! İşte adamın dnledğ ve yaşanan o’laylar. Thomas Valero, k’ı’zını okuldan aldıktan sonra, bir şeylern ters gttğn anlamıştı. Her zaman neşel olan k’ı’zının enerjsi yoktu ve dahası huysuzdu. Zavallı k’ı’z duygusal olarak dengesizleşmşti ve sabah okula gtmek istemediği için ağlamıştı. Thomas neler olup bittğni anlayamamıştı. Çok geçmeden şok edici bir keşif yaptı .. Tomas’ın k’a’rısı Steph, üçüncü çocuklarına hamleydi, bu da ailenn Virginia eyaletnin diğer ucuna taşınmaları için bir sebep oluşturuyordu. İlk yaşadıkları e’v büyümekte olan ailelerne küçük geliyordu. Her zaman neşeli olan Lauren (çocuklardan en büyüğü) bu duruma kayıtsız kalamamış, değşiklği y idare edememşti..

Kesinlkle eskisi kadar mutlu değldi, acaba sebebi taşınmaları mıydı yoksa ortada başka bir şey m vardı” Çocuklarının davranışlarında meydana gelen değişiklikler anne babalara endişe verebilir. Tomas da bir ebe’veyn olarak istsna değldi ve endişesini gidermek içn prensesinin nesi olduğunu bulmak istyordu. Çok geçmeden k’ı’zının durumunun çok cdd olduğunu fark etti. Sorunun ne olduğunu buluncaya pes etmeyecekti çünkü Lauren’ın davranışları giderek garp bir hal alıyordu …”Lauren’n neler yapabileceğini bittiğini anlatmaması zorlaştırıyordu. Neşeli Lauren artık hiç eskisi gibi değldi.

Sebebi ne olablrdi?
Okulda zorba mi yoksa etkilenecek mi? Tomas’ın ona kendi mutfağını sallayarak karşılık veriyordu. Sonra Tomas’ın bir şey geldi…” Davranışlarındaki bu değşiklkler Pne Grove İlköğretim Okulu’na başladıktan sonra daha fazla ve yakından izleyin. Çocuklar okulları yaklaşık üç hafta önce taşınmayı planladılar. Okul öğrencilerinin öğretmen m, sınıf mı yoksa okul kendsi m merak etti…

K’ızı eskiden başarılıydı; ona öğrenci öğrenci bile deniyordu. Her zaman okuldan e’ve y notlar ve karnelerle gelirdi. Thomas ve ka’rısık’ı’zlarıyla çok gurur duyardı. Ancak okuldaki heps yende tersine dönmüş ve notlar yokuş aşağı giderlerdi. Taşınmakla hata mı yapmıştın?” Tomas kızıyla onu rahatsız eden şey hakkında konuşabilmek için du. Buna rağmen becerkli bir adamdı ve kendince bir plan hazırladık. Okuldayken gün içersinde bir sınava gittiğin gün için, ama gittiğiğ için gideceğim. Sonra bir şey geldi… Tomas bir dinleme cihazını aldı ve kızının göz göze geldi.
Öğrenci kızı okuldayken neler olup bittiğini dinleyebilecekti. Kızının başına ne geliyorsa okul ile ev arasında geçtiğimiz vakit ileriki, öyle anlatılır. Kızının bu dizginlerini istememesi Tomas’ı almaya itti. Sonuç iseumdan çok daha kuvvetli olabilir…. Tomas, abartıya kaçtığını, gene de bu çoklıkta lüzumlu da emindi. Lauren’ın isminden bahsedilemezdi. Sisteminin kızının denen şeyden da bu atlatmıştı. Lauren plansızdı, ancak temel soru plan olacakdan olacak?Lauren okulları eve gelmeyecek, Tomas planlayıcıları, kızının okullarının anında başta ve gün vakitsince dersleri dinlemeye başladı…

Duydukları onu şaşkına çevirmişti , dahası sinirlerine hakim olmakta zorlanıyordu. Ama bunun yanı sıra, problemin kaynağını öğrenmek onu rahatlatmıştı.Tomas, gün boyu aygıtın kaydettklerini dinlerken, öğretmenin çocuklara nasıl hakaretler ettiğini duydu. İğrenç bir ses tonuyla mevzuşarak çocukları korkutuyordu! Kızını, kendi ytesirini kötüye kullanan birine emanet ettiğini manayası onda şok tesiri yaratmıştı. Artık harekete geçme vakitıydı.Genç baba, bu keşfin sonrası kendini küçük düşürülmüş hissediyor idi. Öğretmen katagorideki çocuklara, bilhassa de Lauren’a karşı kaba ve sabırsız davranıyordu. Kaydı defalarca dinledikten sonra, kızının huysuz davranışlarına neden olanın bu davranışlar bulunduğuna düşünce getirdi. Öğrendiği yeni bulgular doğrultusunda öğretmen ile yüzleşme vakitı gelmişti…. Tomas, küçük çağlı bir FBI tahkîkatsına dönen ttesirklerindan sonra, keşfettiklerinden tiksinmişti. Ses kaydını okul yönetimsi ile paylaşmak iyi bir düşünce olabilirdi, ne de olsa bu mantıksız davranışa son verme ytesiri onların ellerindeydi….

Fakat okul kaderiyle yaşammayınca, diğer bir talihin ihtimaline karar verdi. Artık mevzu dışında, kötü öğretmenden kötü olarak tesirleneceklerdi. Bu artımas için, öğretmenin vazifeden kullanıcıdan gelen bir programlamayı hazırlayıp kullanma hedefliya karar verdi. Artık program olmuştu, 2.000 imza aldı! Bu kampanya, natural olarak bir müddet sonra medya yönünden da fark edildi. “Sınır i ile alakalı ve yerel bir bakış açısına sahip olmak ile alakalı düşünüldü ve öğretmenlerden alındı. Tomas bundan sonra kızını okula geri dönmüştü!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir