Kategoriler
Genel

Doğa Üstü Meyve..

iltihabı yok eden mühim meyve! Baş ağrıları, selülit, Romatizma, cilt hastalıkları, idrar yolu rahatsızlıkları, kanda tespit edilen zehirli maddelerin atılmasına kadar daha fazlası rahatsızlığa iyi gelen harika bir meyve o. Ardıç yağı yağ olarak tanınmasa da meyvesi fazlası şahıs yönünden bilinmektedir. Ardıç meyvesinin sağlığımıza sağladığı avantajlar kadar, ardıç yağının da sağlığımıza avantajları bulunmaktadır. Ardıç yağı, genelde ardıç bitkisinin otundan yetiştirilmektedir. Ardıç otunun bir takım işlemlerden geçmesi neticesi ardıç yağı elde edilir. Süt reflüye iyi gelir mi? Reflüye ne iyi gelir? Evde natural tedavi ile en süratli reflü nasıl geçer?

 

Ardıç yağının avantajları Sinüzite Bağlı Baş Ağrıları Ardıç yağının ağrı kesici tesiri bulunduğu bilinmektedir. Sinüzite bağlı olarak ilerleyen baş ağrılarına ardıç yağının deva bulunduğu bilinmektedir. Uygulanışı : Ağrı ilerleyen bölgeye ardıç yağından bir oran sürerek ağrının şiddetinin azalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ardıç yağı yağ olarak tanınmasa da meyvesi fazlası şahıs yönünden bilinmektedir. Ardıç meyvesinin sağlığımıza sağladığı avantajlar kadar, ardıç yağının da sağlığımıza avantajları bulunmaktadır. Ardıç bitkisi Türkiye’de çok çok bulunmamasına karşın pek çok bölümde tanınmaya başladığından beri az da olsa yetiştirilmektedir. Ardıç yağı, genelde ardıç bitkisinin otundan yetiştirilmektedir. Ardıç otunun bir takım işlemlerden geçmesi neticesi ardıç yağı elde edilir. Süt reflüye iyi gelir mi? Reflüye ne iyi gelir? Evde natural tedavi ile en süratli reflü nasıl geçer?

 

 

Ardıç Yağı Faydaları Nelerdir?

Ardıç yağı ülkemizde çok tanınmıyor olmasa da dünya çapında seçenek tıpta süregelen olarak kullanılan, tesirli bitkisel yağ çeşididir. Ardıç yağı avantajları arasında şu maddeler öncelikli olarak sıralanabilir: Vücudun toksinlerden arınmasında ve iltihapların tedavi edilmesinde kullanılır. Böbrekleri, bağırsakları, kalp ve damar yollarını toksinlere karşı koruyucu tesiri vardır. Ardıç yağı kanı temizler. Zararlı maddelerin bedentan ve kandan atılmasında son derece yararlıdır. Kansızlık tedavisinde kullanılır. Kan yolu ile bulaşabilecek hastalıklara engel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir