Kategoriler
Genel

Ek İş İmkanı..!

Trendyolda İş İmkânı! Evden Çalışarak 5500 TL Maaş Başvurusu Trendyol evde çalışmak isteyenlere iş imkânları sağlıyor. Evde boş zamanı olan ve aile bütçesine katkı sağlamak adına iş arayanlar için Trendyol imkân tanımıştır.

Başvuru detayları haberimizin içeriğinde
Günden güne tedarikçi adedi artmakta olan Trendyol evde iş olanağı sağlıyor. Evden çalışmak isteyenler satış ortaklığı adı altında kendi işinizin sahibi olarak yaptığınız ürünleri partner vasıtasıyla satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Personel alımı ilanları işte…

 

Trendyolda Hangi İş İmkânını Sağlayabilirsiniz;

 

Evde sabun paketleme işi, Evde maske paketleme işi, Kürdan paketleme işi, Nikah şekeri paketleme işi, Evde pipet paketleme işi, Evde yara bandı paketleme işi, Çorap paketleme işi, Çay paketleme işi, Kına paketleme işi, Kürdan paketleme işi, Telefon kılıfı paketleme işi, Küpe arkası paketleme işi, Plastik bardak paketleme işi ve Mandal paketleme işi imkanlarını sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerden birini seçip alanından ilerlemek isteyen adaylar hangi aşamaları izlemelidir.

Yapmak dilediğiniz işin çeşidine karar verin, Hemen sonrası gereksiniminiz olan ürünleri tedarik edin, Home Office bir şirket açın, Trendyol internet sayfasına giriş yaparak “Satış ortağı ol” sekmesine tıklayın, Home Office olarak kurduğunuz şirket ile ilgili bulguların kusursuz olarak girin aşamalarını programınız gerekmektedirPaketleme işi gerçekleştirme isteyenler Önce Trendyol açın, Arama kısmına nikah şekeri yazın, Karşınıza çıkan sonuçlardan firmaların adlarını not edin ve Daha sonrası da firmaları Google üzerinden yazarak etkileşim adreslerini not alın işlemlerini programları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir