Kategoriler
Genel

ELEKTRİK FACİASI

CHP liderine bir şok daha: Kılıçdaroğlu’nun ikinci elektrik f’aciası
Yeni Şafak gazetesi; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “faturayı ödeyemediği amacıyla elektrikleri kesik” diyerek ziyaret ettiği ikinci ailede de oyuna yaklaştığını iddia etti.

Faturalara gelen zam ardından elektrik faturasını ödemeyen ve işi şova döken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, evvelki gün elektriği kesilen bir evdeydi.

Kılıçdaroğlu’nun yaptığı ziyaret partisinin sosyal medyasında “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Okmeydanı’nda, parasal imkansızlıklar nedeniyle elektrik b’orcunu ödeyemeyen ve 10 gün evvel elektrikleri kesilen yurtdaşlarımızn yaşadığı eve giderek dayanışma ziyaretinde bulundu” ifadeleri ile paylaşıldı.


3 GÜN ÖNCE KAÇAK KULLANIMDAN DOLAYI KESİLDİ

Elektrik şirketinin yaptığı incelemede; söz hususu hanenin kaçak elektrik kullandığı belirleme edildi.

Edinilen verilere göre; Kılıçdaroğlu’nun ziyaret ettiği hanenin elektriğinin 10 gün değil ziyaret gününden 3 gün evvel ve kaçak kullanımdan ötürü kesildiği öğrenildi.

Okmeydanı’ndaki evin elektriğinin 26 Nisan saat 13.00’te kullanıma kapatıldığı belirleme edildi.
CHP LİDERİ ANKARA’DA DA BENZER BİR OLAY YAŞADI

Kılıçdaroğlu, Ankara’nın Keçiören eyaletinde gittiği bir evde de elektriğin 4 aydır kesik olduğunu söylemişti. Ziyaret tarihinde hanenin elektriğinin kesik olmadığı belirleme edilmiş, Kılıçdaroğlu eve gittiğinde ise şalterin indirildiği meydana çıkmıştı.

FATİH DÖNMEZ :O gün dağıtım şirketi rastgele bir kesme-açma prosedürü yapmadığına göre ziyaret saatlerinizde elektriği kim kesti, kim açtı?

Gerçeğe aykırı iddialarınızdan ötürü utangaç oldunuz mu?

Kamuoyundan özür dileyecek misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir