Kategoriler
Genel

ENTERESAN SORU

Nihat Hatipoğlu programında sorulan enteresan soruları sizler amacıyla derledik. Ülkemizde çoğu alanla alakalı televizyon ve radyo uygulamaları yapılmaktadır. rof. Dr. Nihat Hatipoğlu, programında yayınlanan sorularla gene ilgi çekiyor. Bu sezon çevrimiçi bağlantı ile sorular alan Hatipoğlu, aldığı detaylı sorularla bu Ramazan’ın da en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar uygulamaları bu yıl de aldığı enteresan sorularla ilgileri üstüne çekiyor.İzmir Karşıyaka’dan Zoom ile çevrimiçi bağlantı kurarak Nihat Hatipoğlu’na, ‘Uzaylılar Müslüman mıdır?’ sorusunu soran genç kız Hatipoğlu’nu güldürdü.CİNLERDEN, RUHLARDAN BAŞKA…’Soru karşısında kahkaha atan Hatipoğlu, ‘Uzayda kimse var mı bilmiyoruz ki. Ama uzaylı olsaydı, yer ve göktekiler sözcüğü var. Bizim dünyamız dışındaki her yer gökteki demektir. Yer dünya, göktekiler de gezegenler, yıldızlar… Eğer orada yaşam varsa cinlerden, ruhlardan ve meleklerden diğer kesinlikle Tanrı onlara peygamber göndermiştir.’ şeklinde yanıt verdi.


gene enteresan bir soru
Nihat Hatipoğlu programında sorulan enteresan soruları sizler amacıyla derledik. Ülkemizde çoğu alanla alakalı televizyon ve radyo uygulamaları yapılmaktadır. rof. Dr. Nihat Hatipoğlu, programında yayınlanan sorularla gene ilgi çekiyor. Bu sezon çevrimiçi bağlantı ile sorular alan Hatipoğlu, aldığı detaylı sorularla bu Ramazan’ın da en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ediyor.Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar uygulamaları bu yıl de aldığı enteresan sorularla ilgileri üstüne çekiyor.İzmir Karşıyaka’dan Zoom ile çevrimiçi bağlantı kurarak Nihat Hatipoğlu’na, ‘Uzaylılar Müslüman mıdır?’ sorusunu soran genç kız Hatipoğlu’nu güldürdü.CİNLERDEN, RUHLARDAN BAŞKA…’Soru karşısında kahkaha atan Hatipoğlu, ‘Uzayda kimse var mı bilmiyoruz ki. Ama uzaylı olsaydı, yer ve göktekiler sözcüğü var. Bizim dünyamız dışındaki her yer gökteki demektir. Yer dünya, göktekiler de gezegenler, yıldızlar… Eğer orada yaşam varsa cinlerden, ruhlardan ve meleklerden diğer kesinlikle Tanrı onlara peygamber göndermiştir.’ şeklinde yanıt verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir