Kategoriler
Genel

FATİH ERBAKAN

RAhmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Olan Fatih Erbakan 2023 yılındaki s’eçim çalışmalarını ve neler gerçekletireceğini belirtti Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, katıldığı televizyon programında gündeme i’lişkin değerlendirmelerde bulundu Erbakan, Habertürk TV canlı yayınında Serap Belet ve Kürşad Oğuz’un sorularını yanıtladı Erbakan, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması durumunda destekleyecekleri ismi belirtti.

ERDOĞAN İLK TURDA KAZANAMAZSA 2. TURDA BİZDE DESTEKLERİZ DEDİ

Fatih Erbakan çok mühim açıklamalar yaptı Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın s’eçimleri ilk turda kazanamaması durumunda 2. turda bizde Erdoğanı destekleme kararı alacağız dedi

BAŞKAN ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİZ

Cumhurbaşkanlığı s’eçimlerinde a’day çıkaracaklarını aktaran Erbakan Diyelim ki ikinci turda sayın Kılıçdaroğlu ile Recep Tayip Bey kaldı. Biz ikinci turda kalmadığımıza göre kimseye destek vermeyiz deme imkanımız yok. Öyle bir halde Kılıçdaroğlu’nun bulunduğundan Tayyip Bey’in olması bizim kitlemiz, tabanımız yönünden daha anlaşılır olacaktır bizde bu yüzden Kılıçdaroğlu gibi bir ismin başımıza gelmemesi amacıyla birtakım p’olitikalarını doğru bulmasakta Tayyip Beyi destekleyeceğiz ifadelerini kullandı Erbakan sözlerine devam etti ayrıca, kafasını Chp’nin çektiği 6’lı benzemezin bulunduğu masada yer alan m’uhalefet p’artilerine de reaksiyon gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.