Kategoriler
Genel

FATMA GİRİK

Fatma Girik’in ö’lümü ardından ortalık karıştı! Ö’lür ö’lmez 2 milyon lira uçtu
Oyuncu Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik’ın avukatı Akın Centilmen, Fatma Girik’in ö’lümünden birkaç gün sonra hesabından 2 milyon lira para çekildiğini açıkladı.

Yeşilçam oyuncusu Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik, ablasının hastanede bilerek ö’ldürüldüğünü öne sürerek hem tedavi gördüğü hastaneye hem de Fatma Girik’in yeğeni Ahu Turanlı’ya da’va açtı. Cumhuriyet’in haberine göre; avukat Akın Centilmen, Fatma Girik’in ö’lümünden sonra Girik’in hesabından yüklü bir oran para çekildiğini iddia etti.

“Fatma Hanım, Ahu Hanım’a hesabının denetimi amacıyla birtakım yetkiler vermiş”
Da’va açıldıktan sonra Fatma Girik’in banka hesabını denetim etmek amacıyla talepte bulunduklarını bildiren Centilmen, “27’sinde Fatma Hanım’ı def’nettik. 27’sinden sonra s’uç duyurusunda bulunduk ve bir yandan da mallara önlem konulsun istedik. Ahu Hanım, ‘Biz evimizdeyiz, ac’ımızı yaşıyoruz.

Kimseyle bahsetmek istemiyoruz” dedi. Ama sonradan öğrendik ki, ayın 31’inde Ahu Hanım İstanbul’a gitmiş. 2019-2020 senelerinde Fatma Hanım, Ahu Hanım’a hesabının denetimi amacıyla birtakım yetkiler vermiş” ifadelerini kullandı.

”Hesaptan 2 milyon lira çekilmiş”
Yaşanan olayda iyi bir niyet görmediğini ve ne varsa peşine düşeceklerini ifade eden Centilmen, İstanbul Beyoğlu’ndaki bir bankanın şubesinden iki milyon lira çekildiğine dair bir prosedür gerçekleştiğini, yalnız kendine şu an amacıyla gönderilen belgenin ıslak imzalı olmadığını iddia etti.

Ahu Turanlı’nın Fatma Girik’in bakıcısı ile ilgili s’uç duyurusunda da bulunduğunu bildiren Centilmen, sözlerine şu şekilde son verdi:

”Def’nettikten dört gün sonra, bir insan evladı gidip de hesaptan iki milyon TL çeker mi? Halbuki o anda bakıcının yanısıra bulunduğu belli. O anda ondan mesul insan kim? Oradaki insanlar şahit. İsim vermemekle birlikte, birtakım insanlar bu da’vada şahit olacaklar. Bu insanlar, ‘Arkadaşımız, göz göre göre ihmale kurban gitti’ diyorlar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir