Kategoriler
Genel

Görenler İnanamadı

Sürpriz bir şekilde evlenen Müge Anlı’nın kızı Lidya Akdağ ortaya çıktı! Görenler şaşkınlığını gizleyemedi ‘Aynı annesi…’ Ünlü gazeteci Müge Anlı, sürpriz evliliğiyle herkesi şaşkına çevirmişti. İlk eşi Burhan Akdağ’dan olan kızı Lidya Akdağ’ın görüntüleri ortaya çıktı. Kızının son halini görenler gözlerine inanamadı. Geçtiğimiz haftalarda evleneceğini duyuran Müge Anlı, sır gibi sakladığı nikahı ile ilgili adından söz ettirmişti. Sade bir törenle evlendiği belirtilen Müge Anlı 2 kez evlendi. İlk eşi Burhan Akdağ’dan olan kızı Lidya Müge Akdağ, kameralardan uzak duruyordu. Lidya’nın son hali ortaya çıktı. Genç kız olan Lidya görenleri şaşkına çevirdi. Kızı Lidya’nın son hali olay oldu

 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, geçtiğimiz haftalarda İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Haftalarca gündemden düşmeyen Müge Anlı ilk evliliğini de sürpriz bir şekilde gerçekleştirmişti. 1999 yılında dünya evine girdiği ilk eşi Burhan Akdağ’dan bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Müge Anlı’nın kızı şimdilerde genç kız oldu. Son halini görenler inanamıyor.

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evliliği

 

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile yalın bir nikahla evlenen Müge Anlı, adını bütün Türkiye’ye duyurmuştu. Herkes heyecanla bu nikah törenini bekliyordu.

Nikah töreni

 

Ancak nikah töreninden ya da eşiyle olan fotoğraflarını hiçbir şekilde yayınlamayan Müge Anlı sır dolu hayatına devam ediyor. Kızını sır gibi sakladı

Evlendikten sonra Instagram hesabından soyadını değiştiren Müge Anlı, kızını da bugüne kadar paylaşmadı.

 

İlk eşinden olan kızı

 

Sır gibi sakladığı ilk eşi Burhan Akdağ ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Lidya Akdağ, seneler sonra meydana çıktı.

Görüntüleri meydana çıktı

 

Kızının görüntülerini kimseyle paylaşamasa da 20 yaşına gelen Lidya Akdağ’ın görüntüleri sosyal medyada yayıldı.

 

Lidya Akdağ’ın eğitimi

 

Gözlerden uzak büyüyen Lidya Akdağ, annesinin izinden gitmeye devam ediyor. Lidya Koç Üniversitesi’nde Hukuk bölümü okuyor.

 

Yıllar sonra ortaya çıktı

 

Müge Anlı’nın biricik kızı Lidya Müge Akdağ, görenleri şaşkına çevirdi. Yıllar sonra ortaya çıkan görüntüsüyle adeta herkesi büyüledi.

 

Annesine benzerliği

 

Hakkında peki bir şey bilinmeyen Lidya Müge Akdağ’ın annesine benzerliği çok konuşuldu. “Tıpkı annesi’ gibi yorumlar geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.