Kategoriler
Genel

GÜLHAN TEKİN

Gönül Dağı’nın Günşıl’ı Gülhan Tekin’in eşini gören inanamadı! Kendisinden 12 yaş ufak oyuncu çıktı TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Gönül Dağı, 2020 senesinden beri evlerimize misafir oluyor. Gönül Dağı’nın kadrosunda Gülsim Ali, Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Hazal Çağlar gibi isimler rol alıyor. Dizide yaşam verilen Günşıl karakteriyle beğeni toplayan ünlü oyuncu Gülhan Tekin’in eşi bakın kim çıktı…


TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı’nda yaşam verilen Günşıl karakteriyle dikkatleri üstüne çeken ünlü oyuncu Gülhan Tekin’in kameralar ardındaki yaşamı merak hususu oldu.
1975 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Gülhan Tekin, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Tiyatro Dramatik yazarlık bölümünden mezun oldu. 2004 senesinde BKM Mutfak ekibine dahil olan Gülhan Tekin; Beynelmilel, Organize İşler, Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, Hükümet Kadın, Maide’nin Altın Günü, Bir Demet Tiyatro gibi unutulmaz yapımlarda rol aldı…….


EŞİ DE OYUNCU ÇIKTI
Şimdilerde Gönül Dağı dizisinde Günşıl karakterini canlandıran Gülhan Tekin ile ilgili şaşırtan bir ayrıntı meydana çıktı. Gülhan Tekin’in eşi de oyuncu çıktı. Gülhan Tekin’den 12 yaş ufak olan Hasan Elmas; Ekşi Elmalar, Gölgedekiler, Bana Bir Soygun Yaz gibi projelerde rol aldı.


Aslen Kastamonulu olan Hasan Elmas, 2015 senesinde meslektaşı Gülhan Tekin ile dünyaevine girdi. Gülhan Tekin, eşi Hasan Elmas’ın doğum gününü ”Bir erkeğin acımaini sevin. Yakışıklılık geçer gider. Para, mal, mülk tükenir. Ama acıma kalıcıdır ve bir erkeğe en çok acıma yakışır.’ der Tomris Uyar. Şükür ki sende hepsi var. Merhametini sevdiğim, iyi ki doğdun” notuyla kutlamıştı…


Ünlü çift, aşk pozlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. İkilinin sevinç pozlarına, ”Maşallah çok yakışıyorsunuz” ve ”Allah mutluluğunuzu daim etsin” gibi yorumlar yapılıyor….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir