Kategoriler
Genel

Güzel haber

Emekli maaşına 1.750 TL ekleniyor! Ödemelere yalnızca 7 gün kaldı Denizbank’tan emeklileri sevindiren haber geldi. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan ve 3 sene kalma sözü veren emeklilere 1.000 TL promosyon verilecek. Bir fatura devresi için otomatik ödeme talimatı veren emekliler ise 750 TL ek ödeme alabilecek. Peki, Denizbank emekli promosyon ödemeleri ne vakit yapılacak? Denizbank emekli promosyon kampanyası ne vakit bitecek? Denizbank emekli promosyon müracaatı nasıl yapılır? Denizbank emeklileri sevindiriyor. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan ve 3 sene kalma sözü veren müşteriler 1.000 TL emekli promosyon alabilecekler. Hem de bir fatura devresi için otomatik talimat veren şahıslar ek olarak 750 TL alabilecekler. Denizbank müşterilerine toplam 1.750 TL ödeme yapacaklarını açıkladı.

Başvuru yapan SGK emeklileri en erken 17 Nisan’da ödemelerini alabilecekler. Yani müracaatte tespit edilen emekliler toplamda 1.750 TL emekli promosyonu alabilecek. Peki, Denizbank emekli promosyon ödemeleri ne vakit yapılacak? Denizbank emekli promosyon kampanyası ne vakit bitecek? Denizbank emekli promosyon müracaatı nasıl yapılır? İşte merak edilen bütün soruların yanıtları…Denizbank emekli promosyon kampanyası ne vakit bitecek?

Denizbank yaptığı bildirimde, “Emekli maaşını DenizBank’tan 3 sene vakit ile alma sözü veren emeklilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.” ifadelerini kullandı. Bunun yanı sıra promosyon ödemelerinin maaş gününe denk gelmesini isteyen emekliler içerisinde Mayıs ya da Haziran aylarında ödeme alabilecekleri açıklamasını yaptı. Denizbank’ın yapmış bulunduğu bu kampanya 30 Haziran 2022 tarihinde son

bulacaktır.DenizbankDenizbank emekli promosyon müracaatı nasıl yapılır? Denizbank açıklamasında aylık 1.500 TL altında maaş alanların 675 TL, Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanların 850 TL, 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi alabileceğini açıkladı. Bunun beraberinde 1 otomatik ödeme talimatı veren müşterilere 750 TL ek promosyon ödemesi uygulanacağı belirtildi. Denizbank’ın sunmuş bulunduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyen şahıslar nasıl müracaat gerçekletireceğini merak etmektedir.

 

Denizbank kampanyası için müşteriler şubelere gitmeden de müracaat yapabilirler. Bunun için e-Devlet ya da Denizbank mobil programı üzerinden müracaat yapabilirler. Toplamda 1,750 TL’ye varan promosyon fırsatlarından yararlanmak isteyen emekliler 0850 222 0 800 etkileşim numarası aracılığı ile maaşlarını Denizbank’a taşıyıp 3 sene kalma sözü verme ile 1 otomatik fatura talimatı sunarak kampanyaya basitçe katılmış olacaklardır. Denizbank Emekli PromosyonuDenizbank kampanya detayları nelerdir? Denizbank emeklileri sevindirirken kampanya detaylarını da açıkladı. Yapılan bildirimde kampanya ayrıntıları şu şekilde ifade edildi: Kampanya 15.12.2021-30.06.2022 arası emekli maaşını Denizbank’a devir etmiş emekli maaş müşterileri için geçerlidir. Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır. Fatura talimatının 3 sene taahhüt vakitsinde iptal edilmesi ya da 3 ay üstü üste otomatik ödenmemesi halde kıstalyevme hesabı yapılarak kalan vakit promosyon ceza tutarı hesabınıza borç olarak yansıtılacaktır. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya devresini ve kurallarını tek doğrultulu değiştirme hakkına sahiptir.

 

Bankamızdan aniden çok emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı öneme alınarak hesaplanacaktır. 18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz; Anne ya da babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir Anne ya da babasının velayeti altında tespit edilenlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka vasıtasıyla gelir/aylık alan anne ya da babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını temel alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir