Kategoriler
Genel

HANGİ İLÇE

Türkiye 2023 seçim atmosferine girmeye başladı Muhalefet hala bir aday çıkarabilmiş değil Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına bir aday bile çıkaramıyorlar bol keseden atıp tutup vaatlerde bulunuyorlar ama bu vaatleri vatandaşlar yutmuyor ulusal seçimler evveli namus sözü veriyorum kimse işten atılmayacak diyen Kılıçdaroğlu sözünü tutmamış Chp’li belediyeler onbinlerce bireyi işten çıkarmıştı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya Akşehir’de Büyük Yörük Türkmen Buluşması’na katıldı.

KILIÇDAROĞLUNDAN ÇOK KONUŞULACAK BİR VAAT GELDİ

Kılıçdaroğlu burada her vakit yaptığı gibi havadan vaatler vermeye devam etti Akşehir’in tarihi bir yer olduğunu bildiren CHP lideri, ilçeyi il yapacaklarını konuştu Evet Akşehir’e üçüncü gelişim. Gazi Mustafa Kemal’i düşünün. Samsun’a çıktı. AmAsya’ya gitti. Erzurum’a gitti. Sivas Kongresi’ni topladı. Bu illerin tamamı şu anda il. Bazıları büyükşehir. Akşehir tam 22 kez gelip, burada çalıştığı; Milli Kurtuluş Savaşı’nın asıl karargahı olan Akşehir… Diğerleri il. Akşehir niçin il değil

Tarih istiyorsanız Akşehir. Bağımsızlık savaşının asıl karargahı olan Akşehir. Yani bizim kültürümüzün yerleşkesi Akşehir. İl yapacağız. Bu işin sağı solu yok. Bu işin tarihi var. Tarihe saygı duyuyorsanız Akşehir’e de saygı duyacaksınız. Milli Kurtuluş Savaşı’nın ne olduğunu biliyorsanız Akşehir’i de bileceksiniz. Milli Kurtuluş Savaşımızın kara kutusu Akşehir’dir. Tüm kararların alındığı yer, Akşehir’dir.

“NAMUS” SÖZÜYLE VERDİĞİ VAAT HAVADA KALDI

Verdiği vaatlerin nerdeyse tamamı havada kalan Kılıçdaroğlu’nun Akşehir ile alakalı sözlerini alaya alan vatandaşlar “dünyayı sallayan bomba vaat” yorumunda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir