Kategoriler
Genel

HARF OLANLAR

1. El falı konusu ile alakalı önceden beri oluşturulan çalışmalar şu zamana kadar kadar binlerce farklılığa uğradı. 2. Fakat avuç içersinde görünen “M” harfi ve onun şahsa getirdiğine inanılan özellikler hiç değişmedi. 3. Bu M harfi, avuç içersinde olduğuna inanılan kalp, baş ve hayat çizgilerinin birleşiminden oluşuyor. 4. Karma el falı yorumlarına göre bu harfe sahip olan bireylerin motivasyonu ve iç disiplinleri son derece yüksek oluyor.


5. Bundan dolayıdır ki, bu şahıslar genelde kariyerlerinde büyük başarılara imza atıyorlar. 6. Genellikle gazetecilik, yazarlık, eğitim ile alakalı meslekler, vb. işler bu şahıslar amacıyla biçilmiş kaftan. 7. Hem de mesleklerinde yükselmeleri ve yöneticilik mevkisine gelmeleri kimseyi şaşırtmamalı. 8. Sadece bu kadar mı? Elbette değil, avuç içersinde “M” harfi taşıyanlar ilaveten insan sarrafı olma potansiyeline de sahip. 9. Yani çok iyi birer karakter analizcisi oluyorlar, İK amacıyla paha biçilemez bir kabiliyet. 10. Aynı vakitte yalanlar arasındaki tek doğruyu, eğriler arasındaki tek düzü görme konusunun da ustası bu şahıslar.


11. İnsan ilişkilerinde son derece başarılı olduklarını da eklemeden geçmeyelim. 12. Son derece kararlı, tutarlı, hırslı ve azimli olan bu şahıslar, enerjilerini doğru yönetebildiklerinde olağanüstü başarılar yakalayabiliyorlar 13. Para yönetimi konusu ile alakalı da bir hayli başarılı olmaları, onların rahat bir hayat sürmelerinin anahtarı adeta.

14. Eminiz ki hepiniz avuç içlerinizi oldukça denetim ettiniz ve “M” harfi var mı yok mu gördünüz; Ama size bir haberimiz daha var. 15. Lütfen kalem tuttuğunuz elinize değil, başka avucunuza bakın. Yani sağlaklar, sol avuçlarına, solaklar da sağ avuçlarına baksın. “M” harfini görmeniz gereken yer orası. Kalem tuttuğunuz ellerinizin avuç içersinde görünen “M” harfi ne yazık ki pek bir amlam ifade etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir