Kategoriler
Genel

Hayat kurtaran yöntem!

Elektrik faturanızı yarı yarıya indirmek için çamaşır makinenize sadece 1 kaşık eklemeniz yeterli olacak! Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çamaşır makinesinin kullanımında artış yaşandı. Ter yüzünden kirlenen tişörtler, denize gidildiğinde kirlenen plaj havluları gibi olaylar sayesinde çamaşır makinesinin kullanımı artıyor. Elektriğe gelen zamlar ise kullanıcıları daha dikkatli olmasına sebebiyet veriyor. Elektrikli eşyalarının dikkatli kullanımı elektrik faturalarında ciddi şekilde bir düşüşe neden oluyor. Elektrik faturasını yarıya düşürmek için bir yemek kaşığı karbonat eklemeniz yeterli.

2022 yılına girildiğinden beri sürekli olarak artan masraflar ve faturalara gelen zamlar tasarrufun önemini tekrardan gösterdi. Ev içerisinde kullanılan elektronik eşyaları çok daha tasarruflu bir şekilde kullanılarak elektrik faturasının daha düşük gelmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinenize bir kaşık eklemeniz yeterli

Çamaşır makinesi gibi evlerde sıklık ile kullanılan elektronik
eşyaları doğru kullanılarak faturalarınızda anlamlı bir düşüş yaşanmasını sağlayabilirsiniz. Elektrik faturasını yarıya düşüren yöntemlerden biri ise çamaşır makinenize her yıkamada bir yemek kaşığı karbonat ekleminiz. Bu sayede elektrik faturanızda büyük bir indirim olabilir.
Karbonat tekniği

90 derecelik uygulamada çamaşır yıkamayı tercih ediyorsanız, derinlemesine temizlik dayanıklıak için çamaşır makinesinin düşük dereceli uygulamada açarak, yıkama sırasında çamaşır makinenizin içine 1 yemek kaşığı dolusu karbonat mafsalaniz düşük ısıda çamaşırlarınızın derinlemesine temiz olmasını sağlayacaktır. Daha az enerji harcanması da durumuyla elektrik faturasının çok daha ideal fiyatlarda olmasına yol açmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir