Kategoriler
Genel

HEMEN BİLDİRİN

Hemen polise haber verin başınıza neler geleceğini bir bilseniz.Araba hırsızlarının kapı koluna yerleştirdikleri bozuk paralara karşı aman dikkat, Artık son model arabalarda yapılması çok zor olsa da trafikte ve yollarda gördüğümüz birçok araba bu yönteme karşı savunmasız.

Alışverişe gittiğinizde, arabayı bir yan sokağa park ettiğinizde kapıları kilitlemeyi asla ihmal etmezsiniz, çünkü arabanın içinde değerli eşyalarınız vardır.

Fakat işinizi halledip arabaya döndüğünüzde içerideki bütün eşyaların gittiğini düşünsenize, tam bir kabus. Hem de hırsızlığın nasıl olduğuna dair tek bir fikriniz bile olmaz, çünkü ne kapı zorlanmıştır, ne camlar kırılmıştır ne de başka bir iz bırakır bu yöntem.

Peki o yöntem nedir? Oto hırsızlarına karşı tedbirler, araba üreticileri tarafından her geçen gün gelişmekte fakat bazen bu yöntemler geç kalmakta veya bize gelmemekte. Çünkü son model sıfır araba almak herkes için mümkün değil. Eğer arabanız en son güvenlik tedbirleriyle donatılmışsa bu hırsızlık yönteminden çekinmenize gerek yok, fakat biraz daha eski bir model arabanız varsa tedbiri asla elden bırakmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir